Na drodze wojewódzkiej nr 449 w Kobylej Górze samochód osobowy zderzył się z przyczepą ciągnika rolniczego. Na miejscu pracują służby ratunkowe, droga jest zablokowana. Jak przekazał zastępca dowódcy Jednostki Ratowniczo- Gaśniczej asp. sztab. Adrian Kwikert, zgłoszenie wpłynęło w środę około godz. 13. 

Ogłoszenia
Stolarz Lempert

Skierowany na miejsce patrol z Wydziału Ruchu Drogowego ustalił, że sprawcą jest 81-letni mieszkaniec Ostrzeszowa, który kierując samochodem marki toyota, nie należycie obserwował przedpole jazdy, w wyniku czego uderzył w stojący na poboczu ciągnik rolniczy marki Zetor z dwoma przyczepami, który miał awarię – poinformowała starszy aspirant Magdalena Hańdziuk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.  – W ciągniku znajdował się kierujący zestawem pojazdów 51-letni mieszkaniec gm. Ostrzeszów, natomiast z kierowcą toyoty podróżowała 78-letnia kobieta.

Pasażerka samochodu osobowego została przetransportowana do szpitala w Kępnie celem wykonania badań. Wobec sprawcy policjanci zastosowali postępowanie mandatowe. RED

Ogłoszenia
J3M