Połącz się z nami
PROSMED2

Aktualności

Ruszą kolejne inwestycje na wsiach. Umowy już podpisane

Opublikowano

w dniu

W poniedziałek, 1 czerwca, w Szklarce Przygodzickiej odbyło się uroczyste podpisanie umów w ramach XVI edycji konkursu „Pięknieje Wielkopolska Wieś”, organizowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego. Dzięki tegorocznemu rozstrzygnięciu do powiatu ostrzeszowskiego trafi milion 160 tys. zł, co pozwoli na realizację trzynastu projektów we wszystkich siedmiu gminach powiatu.

Reklama
J3M
Kliknij żeby komentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 + osiem =

Popularne tematy