Działacze Akademii Piłkarskiej Ostrzeszów zafundowali swoim zawodnikom i ich rodzinom wspaniałe rozpoczęcie wakacji. Wszystko to za sprawą sportowego pikniku, który odbył się w sobotę 2 lipca na obiektach OSIR-u.

Ogłoszenia
Instal Grunt

Było dużo śmiechu, zabawy i przede wszystkim atrakcji. Każdy znalazł coś dla siebie. Dzieci rozładowywały swoją energię m.in. na dmuchańcach, ale chętnie też korzystały z możliwości malowania twarzy. To był wspaniały czas również dla rodziców, którzy mogli odpocząć od codziennych obowiązków i kibicować swoim pociechom, gdy Ci ganiali za piłką. Sami również to robili!

Przypomnijmy, że Akademia Piłkarska Ostrzeszów jako jedyna w powiecie posiada srebrny certyfikat Polskiego Związku Piłki Nożnej i cały czas nie przestaje zaskakiwać. Od sierpnia szkółka wystawi jedną ze swoich drużyn do seniorskich rozgrywek w wielkopolskiej klasie B. Tam najprawdopodobniej zmierzy się z kilkoma sąsiednimi zespołami: rezerwami Zefki Kobyla Góra, Pelikanem II Grabów, Rzemieślnikiem Mąkoszyce czy LZS-em Siedlików. AG

fot. fb/Akademia Piłkarska Ostrzeszów

Ogłoszenia
J3M