Połącz się z nami
PROSMED2

Aktualności

Rozlał drażniąca substancję w dyskotece. 38-latek już w policyjnym areszcie

Opublikowano

w dniu

W rękach policji jest już sprawca zajścia, do którego doszło podczas imprezy tanecznej odbywającej się w wielkanocną niedzielę na terenie dyskoteki w Kobylej Górze. Przypomnijmy, że około pół godziny po północy, nieznana wówczas osoba, rozlała na parkiecie substancję o działaniu drażniącym, narażając na niebezpieczeństwo uczestniczące w zabawie osoby.

Jak wynika z oficjalnego zgłoszenia, które organizator imprezy złożył w dniu 7 kwietnia, sprawca najprawdopodobniej miał być mieszkańcem powiatu kępińskiego. – przekazała asp. sztabowa Magdalena Hańdziuk, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. – Sprawą natychmiast zajęli się funkcjonariusze, którzy podjęli czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania odpowiedzialnej osoby. Już dzień później, 8 kwietnia, policjanci zatrzymali podejrzewanego mężczyznę. 38-letni mieszkaniec powiatu kępińskiego trafił do policyjnego aresztu, gdzie pozostaje do dyspozycji prokuratora.

Zatrzymany usłyszał zarzut sprowadzenia niebezpieczeństwa dla życia lub zdrowia wielu osób. Za tego rodzaju przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności.

Reklama
w tekst2
1 komentarz

1 komentarz

  1. Mieszkaniec

    2026-04-10 at 10:55

    kępiński burak…..

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × 1 =

Popularne tematy