Połącz się z nami
PROSMED2

Aktualności

Próbował kraść w sklepie. Okazało się, że w Polsce był nielegalnie

Opublikowano

w dniu

Interwencja policjantów podjęta w związku z kradzieżą sklepową na terenie Ostrzeszowa doprowadziła do ujawnienia nielegalnego pobytu cudzoziemca na terytorium Polski.

Do zdarzenia doszło w sobotę (20 czerwca) około godziny 9:20 na terenie marketu przy ulicy Zamkowej. Pracownik ochrony ujął tam 38-letniego obywatela Ukrainy, który próbował ukraść artykuły spożywcze oraz alkohol.
W trakcie wykonywanych czynności policjanci sprawdzili również legalność pobytu mężczyzny na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej – przekazała mł. aspirant Eliza Rybczak z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. – W wyniku przeprowadzonych ustaleń okazało się, że cudzoziemiec przebywał na terenie Polski bez ważnego dokumentu podróży. Ponadto funkcjonariusze ustalili, że decyzją Wojewody Wielkopolskiego cofnięto mu zezwolenie na pobyt na terytorium RP.
W związku z powyższym Ukrainiec został doprowadzony do Placówki Straży Granicznej w Kaliszu.

Reklama
J3M
Kliknij żeby komentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 + trzy =

Popularne tematy