Aktualności
Prawie 5 milionów złotych na powiatowy system alarmowania
Powiat ostrzeszowski przystąpił do realizacji zadania pod nazwą „Budowa systemu powiadamiania, ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach”. Realizacja jego założeń ma być rozłożona na lata 2026-2028 i pochłonąć ogółem 4.800.000 zł.
W budżecie na bieżący rok zabezpieczono na ten cel 360 tysięcy złotych. Za pieniądze te mają zostać zakupione syreny alarmowe. Zarówno w roku 2027, jak i 2028 limit wydatków wynosił będzie 2.220.000 zł. Wprowadzenie inwestycji do budżetu i Wieloletniej Prognozy Finansowej oraz zabezpieczenie środków na realizację nastąpiło podczas ostatniego posiedzenia Rady Powiatu. ŁŚ
-
Aktualności11 miesięcy temuStacja Kontroli Pojazdów Wójcik – SPRAWDŹ OFERTĘ!
-
Aktualności11 miesięcy temuTragiczne odkrycie w pociągu Intercity
-
Aktualności1 rok temuTragedia na pograniczu powiatów. Nie żyje 16-latek
-
Aktualności2 lata temuUlica Leśna w Ostrzeszowie zablokowana. Trwa reanimacja kierowcy AKTUALIZACJA
-
Aktualności1 rok temuRolnicy blokują drogę krajową nr 11. Rozpoczął się 30-dniowy protest
-
Aktualności2 lata temuTragiczny wypadek drogowy. Zginął 31-letni mieszkaniec gminy Kobyla Góra
-
Aktualności11 miesięcy temuJuż jutro otwarcie Planet Tours w Ostrzeszowie! Biuro podróży jak… wnętrze samolotu
-
Aktualności1 rok temuRekordowa wygrana w Ostrzeszowie-Pustkowiu. Gracz zgarnął ponad 6 milionów złotych!













Najnowsze komentarze