Połącz się z nami
PROSMED2

Aktualności

Prawie 5 milionów złotych na powiatowy system alarmowania

Opublikowano

w dniu

Powiat ostrzeszowski przystąpił do realizacji zadania pod nazwą „Budowa systemu powiadamiania, ostrzegania i alarmowania ludności o zagrożeniach”. Realizacja jego założeń ma być rozłożona na lata 2026-2028 i pochłonąć ogółem 4.800.000 zł.

W budżecie na bieżący rok zabezpieczono na ten cel 360 tysięcy złotych. Za pieniądze te mają zostać zakupione syreny alarmowe. Zarówno w roku 2027, jak i 2028 limit wydatków wynosił będzie 2.220.000 zł. Wprowadzenie inwestycji do budżetu i Wieloletniej Prognozy Finansowej oraz zabezpieczenie środków na realizację nastąpiło podczas ostatniego posiedzenia Rady Powiatu. ŁŚ

Reklama
J3M
Kliknij żeby komentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sześć + 13 =

Popularne tematy