Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w niedzielę około godz. 20.30 na drodze wojewódzkiej w Słupi pod Bralinem. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych śmierć poniosła 69-letnia mieszkanka pow. kępińskiego, która kierowała fiatem punto. Sprawcą tragedii był nietrzeźwy policjant.

Ogłoszenia
Instal Grunt

– Kierujący samochodem marki BMW, 24 – letni mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego, nie dostosował prędkości do warunków ruchu i uderzył w tył poprzedzającego go pojazdu marki Fiat – poinformował sierż. Rafał Stramowski z KPP w Kępnie. – W wyniku tego zderzenia śmierć poniosła 69 – letnia mieszkanka powiatu kępińskiego. Kierujący zbiegł z miejsca zdarzenia. Komendant Powiatowy Policji w Kępnie ogłosił alarm dla całej jednostki w celu zatrzymania sprawcy zdarzenia. O godzinie 22 mężczyzna został zatrzymany przez naszych funkcjonariuszy.

24-letni mieszkaniec gm. Kobyla Góra był nietrzeźwy. Wynik badania wskazał ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Jak się okazuje, zatrzymany mężczyzna na co dzień pracuje jako policjant we Wrocławiu. Wkrótce miał rozpocząć pracę w kępińskiej komendzie.  RED

fot. OSP Perzów

Ogłoszenia
J3M