28 maja br. odbyła się akcja honorowego krwiodawstwa „ Krew Darem Życia” organizowana przez jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrzeszowie wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu, oddział Terenowy w Ostrzeszowie przy współudziale Muzeum Regionalnego im. Władysława Golusa oraz Ostrzeszowskiego Centrum Kultury.

Ogłoszenia
Stolarz Lempert

W odbywającej się zbiórce krwi w Ratuszu zarejestrowanych zostało 29 osób, spośród których krew ostatecznie oddało 26 dawców. Zebrano łącznie 11,7 litra krwi. Każda tego typu akcja pozwala pozyskać cenny lek, jakim z pewnością jest ludzka krew.

Słowa podziękowania kierujemy przede wszystkim dla krwiodawców, którzy razem z nami chcą bezinteresownie dzielić się tym, co tak cenne i niezbędne do życia.

Dziękujemy także:

Regionalnemu Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu oddział terenowy Ostrzeszów, Muzeum Regionalnemu im. Władysława Golusa Ostrzeszowskiemu Centrum Kultury oraz lokalnym mediom za pomoc i wsparcie w przeprowadzeniu tegorocznej edycji naszej akcji.

                                                                                                                                                Zarząd OSP Ostrzeszów

Ogłoszenia
J3M