6 września swoje setne urodziny świętował mieszkaniec Grabowa-Wójtostwa pan Edward Gozdowski – najstarszy mieszkaniec Miasta i Gminy Grabów nad Prosną.

Ogłoszenia
Instal Grunt

W uroczystym dniu panu Edwardowi towarzyszyła najbliższa rodzina oraz burmistrz Miasta i Gminy Grabów nad Prosną Maksymilian Ptak wraz z kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Marzeną Nawrocką. Burmistrz, w imieniu własnym oraz całej społeczności gminy, złożył panu Edwardowi najserdeczniejsze życzenia oraz wręczył list gratulacyjny, kwiaty i kosz ze słodkościami. Przekazał także życzenia i gratulacje od Prezesa Rady Ministrów. Dopełnieniem miłej uroczystości było wzniesienie toastu za zdrowie jubilata, okolicznościowy tort i gromkie ,,200 lat”.

Dostojny jubilat urodził się 6 września 1923 r. w Grabowie-Wójtostwie, związując całe swoje życie z tą miejscowością. Tutaj założył rodzinę i prowadził gospodarstwo rolne, które do dziś lubi doglądać. Z żoną Anną doczekał się trójki dzieci: dwóch córek i syna. Ma siedmioro wnucząt i czternaścioro prawnucząt. Nadal cieszy się dobrym zdrowiem, lubi oglądać telewizję i równie chętnie czyta gazety. UMiG

Ogłoszenia
J3M