Komunikat

Ogłoszenia
Instal Grunt

Szanowni Mieszkańcy,
W związku z zauważalnym w naszym regionie wzrostem liczby zakażonych COVID-19 oraz zaleceniami odpowiednich instytucji w zakresie minimalizacji bezpośrednich kontaktów, w trosce o zdrowie naszych interesantów i pracowników, zostają ponownie wprowadzone ograniczenia w budynku Urzędu Miasta i Gminy w Ostrzeszowie.
Proszę przede wszystkim o ograniczenie osobistych wizyt w budynku do absolutnego minimum. Jako podstawowe formy bieżącego komunikowania się z pracownikami Urzędu zalecam kontakt telefoniczny (732 06 00 – centrala) lub poprzez pocztę elektroniczną (e-mail: org@ostrzeszow.pl).
W przypadku osobistej wizyty w Urzędzie prosimy o udanie się do Biura Obsługi Interesanta na parterze (jeżeli zajdzie konieczność pracownik merytoryczny danego Wydziału zejdzie w celu osobistego udzielenia informacji).
Płatności przyjmowane będą jedynie w okienku kasowym przy wejściu głównym.
Winda będzie niedostępna.
Bardzo prosimy o zrozumienie sytuacji oraz sugerujemy korzystanie z rozwiązań, które nie wymagają osobistej wizyty w Urzędzie, w szczególności:
– dokonywanie płatności poprzez bankowość elektroniczną,
– składanie wniosków drogą elektroniczną poprzez platformę e-puap,
– pytania, wątpliwości czy informacje na bieżąco można kierować do pracowników drogą mailową lub telefonicznie na wskazane wyżej dane kontaktowe.

BURMISTRZ
MIASTA I GMINY OSTRZESZÓW
/-/ Patryk Jędrowiak

Ogłoszenia
Plus