Wybory parlamentarne odbędą się już 15 października. Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała listy wszystkich kandydatów, którzy zostali zarejestrowani w wyborach do Sejmu. Z okręgu nr 36 o nasze głosy powalczą:

Ogłoszenia
Stolarz Lempert

 

KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1. URBANIAK Jarosław Piotr, logik, Ostrów Wielkopolski, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

2. PAWLICZAK Karolina Monika, prawnik, Kalisz, nie należy do  partii

3. RUSIECKI Grzegorz Stanisław, adwokat, Leszno, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska

4. ŁUCZAK Alicja, nauczycielka, Żelazków, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska

5. PAŁKA‑SZYDŁO Beata Katarzyna, księgowa, Rawicz, nie należy do partii politycznej

6. ROZUM Dariusz, technik żywienia zbiorowego, Krotoszyn, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska

7. WITCZAK Mariusz Sebastian, politolog, Kalisz, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska

8. ADAMCZAK Arleta, nauczyciel, Poladowo, nie należy do partii politycznej

9. TYC Marcin Stanisław, lekarz weterynarii, Kępno, członek partii politycznej: Nowoczesna

10. WYSOCKA‑BALCEREK Małgorzata, prawnik, Pleszew, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska

11. RADEK‑ROGOZIŃSKA Grażyna, organizator przemysłu, Ostrzeszów, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska

12. PANOWICZ Ewa Maria, radca prawny, Gronówko, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska

13. WYREMBLEWSKA‑KORZYNIEWSKA Urszula, nauczycielka przedmiotów ekonomicznych, Jarocin, nie należy do partii

14. SIERAKOWSKI Albert Przemysław, technik bhp, Poniec, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska

15. DZIUBKA Ewa, nauczycielka, Odolanów, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska

16. MACHOWIAK Adriana Irena, administratywista, Leszno, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska

17. NOWICKI Jakub Oskar, informatyk, Stawiszyn, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska

18. DAJEWSKA Sandra Maria, student, Krotoszyn, nie należy do partii politycznej

19. LIS Karol Michał, informatyk, Osieczna, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska

20. SZCZYGIEŁ Jakub Grzegorz, analityk ds. ubezpieczeń, Bałdowice, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska

21. ŚWIDERSKA Anna Anita, nauczycielka, Suchy Las, członek partii politycznej:

22. WARDEŃSKI Karol Dariusz, administratywista, Wilkowyja, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska

23. LINKE Paweł, prawnik, Kościan, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska

24. HENCZYCA Bożena Katarzyna, urzędnik samorządowy, Wodziczna, członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

 

KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI

1. GRZYB Andrzej Marian, ekonomista, Siedlików, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

2. OLIWIECKA Barbara Anna, planista przestrzenny, Kalisz, członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni

3. ZIELONKA Jarosław Marek, nauczyciel, Leszno, członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni

4. KOBUS Bartosz Marek, ekonomista, Bieżyń, nie należy do partii politycznej

5 POTASZNIK Dariusz Michał, dziennikarz, Ostrów Wielkopolski, członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni

6. GÓRALCZYK Agnieszka Magdalena, ekonomista Kościelna Wieś, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

7. ADACH Anna Ewa, politolog, Leszno, członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni

8. NOSAL Krzysztof, samorządowiec, Zakrzyn-Dąbrowa, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

9. MUREK Dawid, pracownik samorządowy, Kościan, członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni

10. MARSZAŁEK Franciszek, samorządowiec, Krotoszyn, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

11. SPYCHALSKA Magdalena Ewa, kurator zawodowy, Kalisz, członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni

12. DROŻDŻYŃSKI Mieczysław Karol, ekonomista, Miastko, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

13. FURMANIAK Marta, socjolog, Śmigielnie,  należy do partii politycznej popierana przez partię polityczną: Polska 2050 Szymona Hołowni

14. KUBIAK Andrzej, rolnik, Zalesie, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

15. RATAJCZYK Jarosław Paweł, technik mechanik, Góry Złotnickie, członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni

16. WOŹNIAK Ewa Janina, ekonomista, Wolica, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

17. SMEKTAŁA Mariola Maria, specjalista ds. szkoleń i rozwoju, Posadowo, nie należy do partii politycznej popierana przez partię polityczną: Polska 2050 Szymona Hołowni

18. WASIELEWSKI Maciej Paweł, wyższy urzędnik samorządowy, Dobrzyca, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

19. DWORAK Patryk, broker ubezpieczeniowy, Gorzów Wielkopolski, członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni

20. RYBACKA Agnieszka, urzędnik samorządowy, Żerków, nie należy do partii politycznej

21. PATALAS Piotr Jan, inżynier budowy dróg, Poznań, członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni

22. SPERZYŃSKI Adam Marek, ekonomista, Sierakowo, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

23. SKORUPSKA Izabela, technik drogownictwa, Piotrkowice, nie należy do partii politycznej popierana przez partię polityczną: Polska 2050 Szymona Hołowni

24. PERZ Dariusz Józef, przedsiębiorca, Ostrów Wielkopolski, członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

 

KW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

1. KULAWINEK Grzegorz Daniel, nauczyciel przedmiotu w szkole ponadpodstawowej, Kalisz, nie należy do partii politycznej

2. MOCEK Sławomir Marcin, trener sportowy, Leszno, nie należy do partii politycznej

3. MAJCHRZAK‑POPŁAWSKA Donata, wyższy urzędnik samorządowy, Leszno, nie należy do partii politycznej

4. BĄKOWSKI Paweł Sławomir, inżynier ochrony środowiska, Opatówek, nie należy do partii politycznej

5. WITCZAK Ewa Aleksandra, pracownik socjalny, Kalisz, nie należy do partii politycznej

6. MULCZYŃSKA Kamila Maria, wyższy urzędnik samorządowy, Leszno, nie należy do partii politycznej

7. BEZEN Tomasz Ryszard, nauczyciel przedmiotu w szkole ponadpodstawowej, Kalisz, nie należy do partii politycznej

8. HOJNACKA Beata Renata pracownik, biurowy Leszno, nie należy do partii politycznej

9. KOŁATA Jacek Jerzy, nauczyciel akademicki, Kalisz, nie należy do partii politycznej

10. MATCZAK Dawid Lech, nauczyciel przedmiotu w szkole ponadpodstawowej, Kalisz, nie należy do partii politycznej

11.SZABEL Anna, instruktor fitness, Leszno, nie należy do partii politycznej

12. RUDZKI Piotr Michał, instruktor nauki jazdy, Leszno, nie należy do partii politycznej

13. FURMAN Szymon Jerzy, przedsiębiorca, Kalisz, członek partii politycznej: Porozumienie

14. LESIEŃ Agnieszka Anna, nauczyciel przedmiotu w szkole ponadpodstawowej, Kalisz, nie należy do partii politycznej

15. MAJOREK Emil Krzysztof, konserwator części/sprzętu, Leszno, nie należy do partii politycznej

16. SIWIK Eryk, nauczyciel przedmiotu w szkole podstawowej, Kalisz, nie należy do partii politycznej

17. MAĆKOWIAK Tomasz Krzysztof, student, Leszno, nie należy do partii politycznej

18. RĘKOSIEWICZ Teresa Stanisława, emeryt, Leszno, nie należy do partii politycznej

19. ROSZAK Ewelina Justyna, fizjoterapeuta, Kalisz, nie należy do partii politycznej

20. SZUMSKI Daniel Grzegorz, nauczyciel przedmiotu w szkole ponadpodstawowej, Kalisz, nie należy do partii politycznej

21. JÓZEFIAK Aneta Urszula, biotechnolog, Kalisz, nie należy do partii politycznej

22. BOROWIAK Maciej Józef, emeryt, Leszno, nie należy do partii politycznej

23. MUSIELAK Tobiasz, zawodnik sportu żużlowego, Popowo Wonieskie, nie należy do partii politycznej

24. PODSADNY Mateusz Jerzy, ekonomista, Kalisz, nie należy do partii politycznej

 

KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1. KUŚWIK Andrzej Antoni, przedsiębiorca, Wolica, członek partii politycznej: Nowa Nadzieja

2. WIECZOREK Antoni Jerzy, specjalista do spraw produkcji, Ostrów Wielkopolski, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

3. TOMCZAK Witold Stanisław, lekarz, Kępno, nie należy do partii politycznej

4. SPALONY Dorota Weronika, informatyk, Zduny, członek partii politycznej: Nowa Nadzieja

5. WOŁOSZCZUK Paweł, historyk, Ostrów Wielkopolski, nie należy do partii politycznej

6. GZIEŁ Grażyna Krystyna, nauczyciel przedmiotów w szkole ponadpodstawowej, Śliwniki, nie należy do partii politycznej

7. WODYŃSKI Jerzy Wojciech, pielęgniarz, Bojanowo, członek partii politycznej: Nowa Nadzieja

8. PISULA Jakub Krzysztof, przedsiębiorca, Kalisz, członek partii politycznej: Nowa Nadzieja

9. SIEMIĄTKOWSKI Marcin Marek, przedsiębiorca, Kalisz, członek partii politycznej: Nowa Nadzieja

10. KATARZYŃSKI Daniel Jan, żołnierz, Rydzyna, nie należy do partii politycznej

11. IDKOWIAK Dominik, operator maszyn, Stary Gostyń, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

12, SPIŻYK Sławomir Kacper, blacharz samochodowy, Kalisz, członek partii politycznej: Nowa Nadzieja

13. PAWLAK Andrzej Zygmunt, przedsiębiorca, Kalisz, członek partii politycznej: Nowa Nadzieja

14. KONOPKA Liliana Monika, opiekun medyczny, Leszno, członek partii politycznej: Nowa Nadzieja

15. STASZAK Romana Teresa, analityk medyczny, Pieruszyce, nie należy do partii politycznej

16. OLEJNICZAK Kacper, magazynier, Gołaszyn, członek partii politycznej: Nowa Nadzieja

17. RATAJCZYK Justyna Anna, technik chemik, Kalisz, członek partii politycznej: Nowa Nadzieja

18. ADAMSKA Żaneta Magdalena, pracownik biurowy, Marcinki, członek partii politycznej: Nowa Nadzieja

19. OWSIANNY Wojciech Jarosław, student, Kąkolewo, członek partii politycznej: Nowa Nadzieja

20. BRONIARCZYK Agata, trener sportu, Kalisz, członek partii politycznej: Nowa Nadzieja

21. WRÓBLEWSKI Mateusz, prawnik, Leszno, członek partii politycznej: Ruch Narodowy

22. HARASIMCZUK Eliza, specjalista do spraw rozliczeń i kadr, Darnowo, członek partii politycznej: Nowa Nadzieja

23. STEDLER Karolina Adriana, nauczyciel, Otwock, członek partii politycznej: Nowa Nadzieja

24. STOCH Witold Adam, prawnik, Kalisz, członek partii politycznej: Nowa Nadzieja

 

KW NOWA LEWICA

1. SZCZEPAŃSKI Wiesław Andrzej, ekonomista, Leszno, członek partii politycznej: Nowa Lewica

2. ŚWIĄTEK Anita, położnaOstrów Wielkopolski, nie należy do partii politycznej

3. ALEKSANDRZAK Leszek Grzegorz, historyk, Opatówek, członek partii politycznej: Nowa Lewica

4. NOWACKI Konrad, informatyk, Zduny, członek partii politycznej: Lewica Razem

5. BIELAK Bogumiła Ewa, nauczycielka, Kalisz, nie należy do partii politycznej

6. KOPICA Miłosz, plastyk, Stawiszyn, członek partii politycznej: Nowa Lewica

7. ŚMIGIELSKI Dawid, przedsiębiorca, Witaszyce, członek partii politycznej: Nowa Lewica

8. PACH Tomasz Mateusz, dziennikarz, Ostrzeszów, nie należy do partii politycznej

9. HIBNER Karol, pedagog, Bralin, członek partii politycznej: Nowa Lewica

10. ROGALA Mikołaj, nauczyciel, Gostyń, nie należy do partii politycznej

11. JANGAS Amelia,  Paulina, studentka, Chocz, członek partii politycznej: Nowa Lewica

12. BRODZIAK Zbigniew Sławomir, menadżer sportu, Krotoszyn, nie należy do partii politycznej

13. JAKUBEK‑SZCZEPANIAK Daria Dorota, urzędnik, Ostrów Wielkopolski, członek partii politycznej: Nowa Lewica

14. MATYSIAK Waldemar Franciszek, nauczyciel akademicki, Rawicz, członek partii politycznej: Nowa Lewica

15. BŁASZCZYK Lech Jan, inspektor ochrony przeciwpożarowej, Kalisz, członek partii politycznej: Nowa Lewica

16. ZYNER Ewa, pracownik samorządowy, Biernatki, członek partii politycznej: Nowa Lewica

17. MUELLER Mirosława Gabryela, nauczyciel, Kościan, członek partii politycznej: Nowa Lewica

18. FRĄCZEK Beata, rolnik, Zajączki, nie należy do partii politycznej

19. MAZUREK Karolina, bez zawodu, Ostrów Wielkopolski, członek partii politycznej: Lewica Razem

20. GÓRSKI Dawid Marcin, informatyk, Miejska Górka, nie należy do partii politycznej

21. WIECZOREK Dorota, kosmetolog, Jarocin, nie należy do partii politycznej

22. REMBIKOWSKA Ewa Krystyna, krawcowa, Leszno, nie należy do partii politycznej

23. MIERZEJEWSKA Monika Magdalena, pracownik biurowy, Kalisz, nie należy do partii politycznej

24. BŁAŻEJCZAK‑KLECZEWSKA Beata, specjalista bhp i ochrony środowiska, Konin, członek partii politycznej: Lewica Razem

 

KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. MALĄG Marlena Magdalena, parlamentarzysta, Ostrów Wielkopolski, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

2. SÓJKA Katarzyna, lekarz, Przedborów, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

3. DZIEDZICZAK Jan Michał, politolog, Warszawa, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

4. ŁAWNICZAK Tomasz, parlamentarzysta, Nowe Skalmierzyce, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

5. MOSIŃSKI Jan, poseł na sejm rp, Kalisz, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

6. KALETA Piotr Marek, parlamentarzysta, Wolica, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

7. CZECHAK Lidia, prawnik, Jarocin, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

8. SOWA Marek Jan, ekonomista, Leszno, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

9. ŚNIEGOCKA Alicja Maria, wyższy urzędnik samorządowy, Kępno, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

10. BIERŁA Leszek Józef, urzędnik państwowy, Pleszew, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

11. KOGUT Piotr Włodzimierz, administratywista, Gostyń, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

12. WAWER Andrzej, rolnik, Gorzyczki, nie należy do partii politycznej

13. STELMASZYK Arkadiusz Robert, technolog żywności, Lutogniew, nie należy do partii politycznej

14. DZIAMSKA Katarzyna, nauczyciel Ostrów Wielkopolski, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

15. SZYMONIAK Czesław Jan, nauczyciel, Tursko, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

16. BUKOWSKI Mateusz Marian, urzędnik państwowy, Chocz, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

17. KALAK Sławomira Maria, nauczyciel, Krotoszyn, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

18. ZAMIATAŁA Jolanta, technik-ekonomista, Wijewo, nie należy do partii politycznej

19. DĄBROWICZ Radosław Mikołaj, wyższy urzędnik administracji państwowej, Darnowo, członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

20. KONIECZNA Agnieszka, radca prawny, Kalisz, nie należy do partii politycznej

21. MAJ Beata, ekonomista, Zbiersk, nie należy do partii politycznej

22. GOŹDZIASZEK Paweł, nauczyciel, Żerków, nie należy do partii politycznej

23. KOŁECZKO Krzysztof Stanisław, geodeta, Rawiczczłonek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

24. DZIEDZIC Krzysztof Józef, wyższy urzędnik samorządowy, Opatówek, nie należy do partii politycznej

fot. sxc.hu

Ogłoszenia
J3M