Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia Sp.z.o.o. zatrudni pracowników na stanowiskach hydraulik i konserwator/pracownik gospodarczy.

 

Ogłoszenia
Instal Grunt

 

Hydraulik:

Wymagania: doświadczenie w zawodzie hydraulika lub na podobnym stanowisku min. 3lata, wykształcenie zasadnicze zawodowe (techniczne mile widziane), dokładność i staranność, umiejętność czytania planów, mile widziane prawo jazdy kat.B.

Zakres obowiązków: naprawy hydrauliczne, prace konserwacyjne oraz remontowe w zakresie naprawy zimnej i ciepłej wody oraz instalacji kanalizacyjnej, bieżące remonty.

Konserwator/Pracownik gospodarczy:

Zakres obowiązków: drobne naprawy, prace konserwacyjne, bieżące remonty, utrzymanie terenów zielonych wokół szpitala, utrzymywanie czystości na terenie przyszpitalnym.

Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace w wymiarze pełnego lub części etatu bądź elastyczne formy pracy zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mailowy sabina.switon@szpital.ostrzeszow.pl do dnia 12.10.2021r. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Ogłoszenia
J3M