Aktualności
Odjechał samochodem swojej byłej partnerki. Usłyszał prokuratorski zarzut

Zarzut krótkotrwałego użycia pojazdu został postawiony 26-letniemu mieszkańcowi powiatu ostrowskiego, który w niedzielę wsiadł do samochodu należącego do byłej partnerki i odjechał w nieznanym kierunku. Dwa dni później mężczyzna został zatrzymany przez policję z Ostrzeszowa.
20 października wieczorem dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie otrzymał zgłoszenie o kradzieży samochodu marki Renault, do której doszło w Ostrzeszowie.
– Ze wstępnych ustaleń poczynionych na miejscu wynikało, że znany osobiście zgłaszającej mężczyzna wsiadł w auto stanowiące własność jej córki, po czym oddalił się w nieznanym kierunku. Dokonane sprawdzenia dróg wylotowych z miasta pozwoliły na ujawnienie w miejscowości Bierzów przedmiotowego pojazdu, który został porzucony przez kierującego – przekazała asp. sztab. Magdalena Hańdziuk z ostrzeszowskiej komendy policji.
Sprawca długo jednak nie cieszył się wolnością, 22 października około godziny 20.00 policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 26-latka, który został osadzony w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratora. Mężczyzna przyznał się do zarzutu krótkotrwałego użycia pojazdu. RED
-
Aktualności4 miesiące temu
Ulica Leśna w Ostrzeszowie zablokowana. Trwa reanimacja kierowcy AKTUALIZACJA
-
Aktualności5 miesięcy temu
Tragiczny wypadek drogowy. Zginął 31-letni mieszkaniec gminy Kobyla Góra
-
Aktualności1 miesiąc temu
Rekordowa wygrana w Ostrzeszowie-Pustkowiu. Gracz zgarnął ponad 6 milionów złotych!
-
Aktualności3 miesiące temu
Niedaleko Ostrzeszowa powstaje największe osiedle. Ceny prawie niemożliwe (foto)
-
Aktualności1 miesiąc temu
Wydał 4 zł, zgarnął ponad 6 milionów! [FILM]
-
Aktualności5 miesięcy temu
Jubileusze Małżeńskie w Gminie Doruchów
-
Aktualności4 miesiące temu
Potrąciła rowerzystę, uciekła i próbowała zatrzeć ślady [AKTUALIZACJA]
-
Aktualności2 miesiące temu
27-latek zmarł w salonie fryzjerskim
Najnowsze komentarze