Po trzynastu latach doszło do zmiany prezesa w Masovii Kraszewice. Stanisława Bąkowskiego zastąpił Dawid Kolenda, który od około dwudziestu lat jest związany z zespołem reprezentując jego barwy od najmłodszych kategorii wiekowych aż do dziś. 

Ogłoszenia
Stolarz Lempert

– Z racji mojego wieku i coraz gorszego stanu zdrowia postanowiłem się powoli wycofywać z funkcji prezesa. Nadal będę pomagał, ale nie chcę już brać na siebie takiej odpowiedzialności – zdradził ustępujący prezes. – Dziękuję przede wszystkim zawodnikom, bo wszystko, co robiłem, to dla nich. Ostatni awans do klasy okręgowej, to takie zwieńczenie mojej wieloletniej pracy, chociaż za mojej kadencji już dwa razy wchodziliśmy do tej ligi (…). Tu jest świetna grupa ludzi i oni powinni to wszystko przejąć, a będzie jeszcze lepiej!

Stanisław Bąkowski nie kryje radości z powodu nazwiska swojego następcy. Dawid Kolenda jest wychowankiem Masovii i kilka miesięcy temu z gry wykluczyła go kontuzja. Niewykluczone jednak, że w przyszłości zobaczymy go na boisku w roli grającego prezesa.

Nowy zarząd robi już wszystko, by drużyna dobrze spisała się w roli beniaminka w klasie okręgowej. Aby spokojnie myśleć o utrzymaniu, zespół musi zatrzymać czołowego gracza – Patryka Palata, o którego biją się kluby z ościennych powiatów. –  Obecnie trwają rozmowy, ale w stu procentach Andrzej Nowicki zadeklarował się, że nadal będzie trenerem. Nie mamy jeszcze deklaracji, co z Patrykiem Palatem, ale na 90% również zostanie w klubie i nas wspomoże – zdradził nowy prezes. – Robimy wszystko, aby dobrze przygotować się do startu w nowej lidze. 

Skład nowego zarządu

PREZES – Dawid Kolenda

WICEPREZES – Tomasz Ciołek

WICEPREZES – Krzysztof Sibiński

SEKRETARZ – Kamil Gołdyn

SKARBNIK – Karol Golanowski

GOSPODARZ – Stanisław Bąkowski

CZŁONKOWIE – Marcin Zabiegała, Artur Bąkowski, Mariusz Wabnik

Ogłoszenia