W niedzielne popołudnie, 25 czerwca w niezwykłej scenerii Parku Miejskiego w Grabowie nad Prosną odbył się Letni Koncert w wykonaniu artystów scen operetkowych.

Ogłoszenia
Stolarz Lempert

Magiczny Letni Koncert, który odbył się już po raz trzeci, zachwycił zarówno wielbicieli arii operetkowych, hitów musicalowych, jak i przebojów piosenki popularnej. Zebranych licznie słuchaczy przywitał burmistrz Miasta i Gminy Grabów nad Prosną Maksymilian Ptak. Gwiazdami niedzielnego koncertu byli znani już grabowskiej publiczności: sopranistka Agnieszka Wawrzyniak oraz dwaj tenorzy: Bartosz Kuczyk i Klaudiusz Kapłon.

Trio zapewniło moc niezapomnianych artystycznych przeżyć. „Lady Carneval”, „Spanish Eyes”, „Amigos Para Siempre”, czy „Quando, quando” – to tylko niektóre z utworów, które zachwyciły publiczność, żywo reagująca na muzyczne niespodzianki. Nie zabrakło wspólnych śpiewów, a nawet tańców.

Koncert zakończyły owacje na stojąco, bisy, kwiaty dla artystów i podziękowania dla organizatorów koncertu. Tak minęła muzyczna niedziela w pięknej atmosferze, w otoczeniu spokoju i zieleni grabowskiego parku. RED

Ogłoszenia
J3M