Aktualności
Muzycy muzykom, czyli nic ich nie powstrzyma przed graniem [FILM]
Choć od powodzi, która jesienią nawiedziła Dolny Śląsk minęło już kilka miesięcy to jej skutki wciąż są bardzo odczuwalne. Przykładem może być Orkiestra Młodzieżowa „Mini Band” ze Stronia Śląskiego, która straciła większość swoich instrumentów, a tym samym możliwość rozwoju i realizacji pasji. W swoim nieszczęściu nie pozostali jednak sami. Dzięki licznym charytatywnym akcjom z każdym dniem rosną szansę na powrót do normalności. Jednym z gestów solidarności był koncert, jaki 13 stycznia odbywał się w Ostrzeszowskim Centrum Kultury.
Sprostowanie
W powyższym materiale filmowym omyłkowo została opublikowana informacja, że jedna z organizatorek koncertu „Muzycy dla muzyków”, a mianowicie pani Magdalena Sołtysiak jest dyrektorem Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Ostrzeszowie. Tymczasem stanowisko to od wielu już lat zajmuje pan Mirosław Zając. Zarówno jego, jak również inne zainteresowane tematem osoby przepraszamy więc za zaistniały błąd.
-
Aktualności11 miesięcy temuStacja Kontroli Pojazdów Wójcik – SPRAWDŹ OFERTĘ!
-
Aktualności10 miesięcy temuTragiczne odkrycie w pociągu Intercity
-
Aktualności1 rok temuTragedia na pograniczu powiatów. Nie żyje 16-latek
-
Aktualności2 lata temuUlica Leśna w Ostrzeszowie zablokowana. Trwa reanimacja kierowcy AKTUALIZACJA
-
Aktualności1 rok temuRolnicy blokują drogę krajową nr 11. Rozpoczął się 30-dniowy protest
-
Aktualności2 lata temuTragiczny wypadek drogowy. Zginął 31-letni mieszkaniec gminy Kobyla Góra
-
Aktualności10 miesięcy temuJuż jutro otwarcie Planet Tours w Ostrzeszowie! Biuro podróży jak… wnętrze samolotu
-
Aktualności1 rok temuRekordowa wygrana w Ostrzeszowie-Pustkowiu. Gracz zgarnął ponad 6 milionów złotych!













Najnowsze komentarze