Bardzo dobra informacja dla wszystkich przedsiębiorców i sympatyków marki BMW. W dniach od 29 listopada do 1 grudnia (czwartek – sobota) w kaliskim salonie BMW Premium Arena czekają wyjątkowe okazje cenowe na modele z rocznika 2018 oraz lokalna premiera BMW i8 Roadster.

Dni Otwarte w kaliskim salonie BMW Premium Arena odbędą się w dniach 29 listopada – 1 grudnia (czwartek – sobota). W godzinach otwarcia salonu (9:00-18:00 w czwartek i piątek oraz 9:00-14:00 w sobotę) na Gości czekać będą przede wszystkim wyjątkowe oferty cenowe na modele BMW z rocznika 2018.
Jak zapowiada Dealer, upusty sięgać będą nawet 27 %, co w połączeniu z szeroką ofertą samochodów gotowych do odbioru stanowi łakomy kąsek dla wszystkich planujących zakup w najbliższym czasie.
Co istotne, obniżone ceny obowiązywać będą tylko w tych dniach i tylko dla Klientów odwiedzających salon - warto więc wybrać się w tych dniach do Kalisza.

Używane BMW z certyfikatem
W ofercie Premium Areny znajdziemy także starannie wyselekcjonowane samochody używane. Jeśli zdecydujesz się na używane BMW z certyfikatem BMW Premium Selection, nie możesz źle trafić. Certyfikat ten otrzymują bowiem wyłącznie te używane samochody, które pomyślnie przeszły niezwykle drobiazgowy przegląd.
<zdjęcie używane – wysłane w poprzednim mailu>

Przedsiębiorco, śpiesz się!
Warto dodać, że Dni Otwarte są świetną okazją dla przedsiębiorców, którzy chcą zdążyć z zakupem przed planowanymi zmianami w przepisach dotyczących użytkowania samochodów firmowych. Zmiany wejdą w życie od 1 stycznia - więcej informacji na ten temat na stronie https://kalisz.premiumarena.pl/bmw-leasing-skorzystaj-z-obecnych-warunkow/ 

Premiera bez dachu
Dodatkową atrakcją wydarzenia będzie lokalna premiera wyjątkowego modelu - BMW i8 Roadster. Ten sportowy samochód przyszłości zachwyca nie tylko swoim wyglądem, ale również osiągami i innowacyjnym napędem hybrydowym BMW eDrive. To pierwsza okazja, by zobaczyć ten samochód na żywo w naszym regionie.TUTAJ - https://www.facebook.com/events/1944401539006337/ - możecie dołączyć do wydarzenia na Facebooku, by śledzić je na bieżąco.