Połącz się z nami
PROSMED2

Aktualności

Mistrz olimpijski w Ostrzeszowie. Paweł Nastula spotkał się z młodzieżą Zespołu Szkół nr 2

Opublikowano

w dniu

To było spotkanie, którego uczniowie długo nie zapomną. 27 maja Zespół Szkół nr 2 w Ostrzeszowie odwiedził Paweł Nastula – mistrz olimpijski z Atlanty, wielokrotny mistrz świata i jedna z największych ikon polskiego judo. Wizyta sportowca przyciągnęła uczniów i nauczycieli, którzy z ogromnym zainteresowaniem słuchali historii o drodze na szczyt, sukcesach, porażkach i życiowych wyborach.

Reklama
J3M
1 komentarz

1 komentarz

  1. Ojciec

    2026-05-28 at 12:05

    Co to za rozebrana uczennica na pierwszym planie……? Tak ubranym (a raczej rozebranym) nie powinno się chodzić do szkoły!!!!!!!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

16 + trzynaście =

Popularne tematy