Z okazji Dnia Nauczyciela dyrektorzy gminnych placówek oświatowych nagrodzili wyróżniających się pracowników, natomiast sami dyrektorzy zostali docenieni przez burmistrza Mikstatu. 

Ogłoszenia
Stolarz Lempert

Jak co roku, z okazji Dnia Edukacji Narodowej Henryk Zieliński przyznał nagrody burmistrza Mikstatu – otrzymali je dyrektorzy szkół, którzy kierowali gminnymi placówkami oświatowymi w roku szkolnym 2022/2023. Wyróżnione zostały następujące osoby: Ewa Biegańska (Przedszkole Publiczne w Mikstacie), Barbara Ilska i Edyta Greinert (Szkoła Podstawowa im. Ewarysta Estkowskiego w Mikstacie), Irena Kurek (Szkoła Podstawowa z oddziałem przedszkolnym w Kaliszkowicach Kaliskich), Katarzyna Kaźmierczak (Szkoła Podstawowa z oddziałem przedszkolnym w Kaliszkowicach Ołobockich) i Rafał Kałążny (Szkoła Podstawowa im. Ludwiki Wawrzyńskiej z oddziałem przedszkolnym w Biskupicach Zabarycznych.

Dyplomy gratulacyjne zostały wręczone nagrodzonym przez burmistrza Henryka Zielińskiego w Urzędzie Miasta i Gminy Mikstat, w obecności Danuty Kamińskiej – sekretarz MiG Mikstat oraz Elżbiety Gorowij z Urzędu Miasta i Gminy Mikstat. PK

Ogłoszenia
J3M