Połącz się z nami
PROSMED2

Aktualności

Mieszkańcy Ostrzeszowa w Kadrze Narodowej Kickboxingu

Opublikowano

w dniu

Kewin Prymas ma za sobą bardzo udaną pierwszą część roku. Zawodnik LZS Siedlików zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski w formule kick-light, brązowy medal w formule light-contact oraz tytuł Wicemistrza Polski seniorów w formule low-kick.

Wyniki te dały mu powołanie do Kadry Narodowej seniorów.

W juniorskiej kadrze Polski znalazł się również Adam Pastok. Mieszkaniec Ostrzeszowa wywalczył tytuł Wicemistrza Polski juniorów w formule full-contact i tym samym otrzymał powołanie do reprezentacji narodowej.

W tym sezonie cenne zwycięstwa odnoszą także inni zawodnicy Kick-Boxing Club z Ostrzeszowa. Tomasz Przybylski wygrał swój pojedynek podczas gali we Wierzbnie, a Mateusz Kuriata zanotował zwycięstwo w rywalizacji juniorskich Mistrzostw Polski.

Reklama
kempa

W składzie Kadry Narodowej na ten sezon znaleźli się także reprezentanci LZS Siedlików:

Jakub Bininda – senior

Roman Hasparian – senior

Maksymilian Klein – junior

Reklama
kempa

Składamy wielkie gratulacje!

UMiG Ostrzeszów

Reklama
J3M
Kliknij żeby komentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

czternaście − 8 =

Popularne tematy