Aktualności
Mieszkańcy Ostrzeszowa w Kadrze Narodowej Kickboxingu
Kewin Prymas ma za sobą bardzo udaną pierwszą część roku. Zawodnik LZS Siedlików zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski w formule kick-light, brązowy medal w formule light-contact oraz tytuł Wicemistrza Polski seniorów w formule low-kick.
Wyniki te dały mu powołanie do Kadry Narodowej seniorów.
W juniorskiej kadrze Polski znalazł się również Adam Pastok. Mieszkaniec Ostrzeszowa wywalczył tytuł Wicemistrza Polski juniorów w formule full-contact i tym samym otrzymał powołanie do reprezentacji narodowej.
W tym sezonie cenne zwycięstwa odnoszą także inni zawodnicy Kick-Boxing Club z Ostrzeszowa. Tomasz Przybylski wygrał swój pojedynek podczas gali we Wierzbnie, a Mateusz Kuriata zanotował zwycięstwo w rywalizacji juniorskich Mistrzostw Polski.
W składzie Kadry Narodowej na ten sezon znaleźli się także reprezentanci LZS Siedlików:
Jakub Bininda – senior
Roman Hasparian – senior
Maksymilian Klein – junior
Składamy wielkie gratulacje!
UMiG Ostrzeszów
-
Aktualności11 miesięcy temuStacja Kontroli Pojazdów Wójcik – SPRAWDŹ OFERTĘ!
-
Aktualności11 miesięcy temuTragiczne odkrycie w pociągu Intercity
-
Aktualności1 rok temuTragedia na pograniczu powiatów. Nie żyje 16-latek
-
Aktualności2 lata temuUlica Leśna w Ostrzeszowie zablokowana. Trwa reanimacja kierowcy AKTUALIZACJA
-
Aktualności1 rok temuRolnicy blokują drogę krajową nr 11. Rozpoczął się 30-dniowy protest
-
Aktualności2 lata temuTragiczny wypadek drogowy. Zginął 31-letni mieszkaniec gminy Kobyla Góra
-
Aktualności11 miesięcy temuJuż jutro otwarcie Planet Tours w Ostrzeszowie! Biuro podróży jak… wnętrze samolotu
-
Aktualności1 rok temuRekordowa wygrana w Ostrzeszowie-Pustkowiu. Gracz zgarnął ponad 6 milionów złotych!














Najnowsze komentarze