Kiedy najechał na niego samochód ten żył. Takie są wstępne wyniki sekcji zwłok mężczyzny, po którym w piątek wieczorem przejechał samochód. Przejechał, bo 49-latek leżał na krajowej „25”. Do wypadku doszło w miejscowości Kotowskie.

Ogłoszenia
Instal Grunt

Sekcja zwłok pozwoliła odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób zginął mężczyzna. Wyniki badań rozwiewają wątpliwości. – Zgodnie z wynikami sekcji, ofiara zmarła w wyniku urazu wielonarządowego spowodowanego najechaniem – informuje Marcin Kubiak, prokurator z Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

W czasie sekcji pobrano do dalszej analizy próbki krwi. Dzięki temu będzie wiadomo, czy 49-letni mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego w momencie zdarzenia był trzeźwy, czy pod wpływem alkoholu lub narkotyków.

Mężczyzna został najechany przez osobowe renault, za którego kierownicą siedział 47-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego. Kierowca był trzeźwy. Prokuratura Rejonowa w Ostrzeszowie postępowanie prowadzi w sprawie a nie przeciwko. Dlatego nikomu jeszcze nie postawiono zarzutów. www.faktykaliskie.pl

Ogłoszenia
Salon Fryzjerski