Ostrzeszowscy policjanci prowadzą poszukiwania zaginionego Artura Janasa, który 29 września opuścił swoje miejsce zamieszkania i oddalił się w nieznanym kierunku.

Ogłoszenia
Instal Grunt

Mieszkaniec miejscowości Lipnik w gm. Kobyla Góra 3 października został odnaleziony przez funkcjonariuszy KP II w Chorzowie, jednakże do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, nie nawiązał też kontaktu z rodziną.

Opiekun prawny, którym jest matka zaginionego ponownie zawiadomiła o zaginięciu syna – poinformowała asp. Magdalena Hańdziuk z ostrzeszowskiej komendy policji. – Zaginiony jest osobą ubezwłasnowolnioną, posiada orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym, leczy się psychiatrycznie, jest zdolny do samodzielnej egzystencji, nadużywa alkoholu. Mężczyzna w przeszłości wielokrotnie oddalał się z miejsca zamieszkania i był odnajdywany na terenie całego kraju.

RYSOPIS ZAGINIONEGO: wiek z wyglądu 50 lat, wzrost – około 176 cm, szczupłej budowy ciała, włosy jasne , krótkie, łysina czołowa, brak zarostu, oczy koloru brązowego.

UBIÓR: spodnie koloru brązowego, buty sportowe koloru czarnego z białymi paskami, bluza jasna z kapturem.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu mężczyzny proszone są o niezwłoczny kontakt telefoniczny z dyżurnym KPP w Ostrzeszowie: tel. 47 77 57 200/211

Ogłoszenia
Salon Fryzjerski