Przed rozpoczęciem sezonu zakłady bukmacherskie nie miały wątpliwości, że Legia Warszawa jest głównym faworytem do wywalczenia mistrzostwa Polski. Rozgrywki Ekstraklasy przyzwyczaiły jednak typerów, że w polskiej piłce niczego nie można być pewnym. Na ten moment najbliżej wywalczenia tytułu są piłkarze Lecha Poznań, natomiast Legia Warszawa sensacyjnie znajduje się w strefie spadkowej.

Ogłoszenia
Instal Grunt

Podsumowanie rundy jesiennej

Głównym wydarzeniem, które przykuwa uwagę typerów, a także kibiców, jest fakt, że Legia Warszawa po rundzie jesiennej na boiskach Ekstraklasy znajduje się w strefie spadkowej. Z pewnością były osoby, które przed rozpoczęciem sezonu zakładały, że Wojskowi wcale nie muszą zdobyć mistrzostwo Polski, jednak raczej próżno szukać osób, które spodziewały się walki tego zespołu o utrzymanie. Mogło się wydawać, że pod względem jakości kadry Legia Warszawa nie ma sobie równych na polskich boiskach. Ekstraklasa po raz kolejny pokazała swoje piękno, a typerzy zakładów bukmacherskich, którzy obstawiali przeciwko Legii Warszawa, z pewnością będą mieli budżet na rundę wiosenną.

Najlepszym zespołem rundy jesiennej okazała się ekipa Lecha Poznań. Kolejorz po 19 rozegranych meczach uzbierał 41 punktów, co daje mu 4 oczka przewagi nad Pogonią Szczecin. Portowcy z dorobkiem 37 punktów z pewnością rzucą wyzwanie liderowi tabeli na wiosnę. Nie można również zapominać o ekipie z Częstochowy, która traci 6 punktów do lidera, a przecież udało jej się zatrzymać Marka Papszuna na ławce trenerskiej, co jest najlepszym transferem tego zespołu.

Tak jak wcześniej wspomniałem, największym rozczarowaniem rundy jest tutaj Legia Warszawa, która uzbierała zaledwie 15 punktów w 18 rozegranych rywalizacjach. Wśród pozytywnych zaskoczeń trzeba z pewnością wyróżnić piłkarzy z Radomia, którzy w roli beniaminka włączyli się do walki nawet o mistrzostwo Polski.

Zakłady bukmacherskie – oferta na rundę wiosenną

Przed rozpoczęciem sezonu głównym faworytem do wywalczenia mistrzowskiego tytułu była Legia Warszawa. Można nawet powiedzieć, że zakłady bukmacherskie takie jak PZBuk nie spodziewały się innego scenariusza niż mistrzostwo tej drużyny. Przed rundą wiosenną sytuacja uległa jednak zmianie. Aktualnie w zakładach sportowych dostępne są kursy dotyczące walki Legii Warszawa o utrzymanie w Ekstraklasie.

Na górze tabeli nie zabraknie jednak emocji. Aktualnie głównym faworytem do wywalczenia mistrzostwa Polski według zakładów bukmacherskich są piłkarze Lecha Poznań. Przed rozpoczęciem rozgrywek szansę tego zespołu były oceniane na 2. miejscu właśnie za plecami Legii Warszawa. Obecnie Lech jest głównym faworytem według opinii zakładów bukmacherskich, ale trzeba również pamiętać o zespołach ze Szczecina i Częstochowy. Na podstawie proponowanych kursów można powiedzieć, że właśnie te 3 zespoły powinny pomiędzy sobą rozstrzygnąć kwestię mistrzostwa Polski. Po tym jednak, co wydarzyło się w rundzie jesiennej, nie można być niczego pewnym, oprócz tego, że czekają nas znakomite emocje.

Więcej lokalnych informacji ze świata sportu znajdziesz-> TUTAJ.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze – @Mati_N95

Ogłoszenia
J3M