Aktualności
Kolejne wsparcie dla sportu w Kobylej Górze. Gmina pozyskała blisko 2 mln zł
W poniedziałek do mieszkańców gminy Kobyla Góra dotarła kolejna bardzo dobra wiadomość. Po niedawnym pozyskaniu miliona złotych na budowę pełnowymiarowej bieżni lekkoatletycznej, samorząd poinformował o następnym dużym wsparciu finansowym dla lokalnego sportu. Tym razem chodzi o blisko 2 miliony złotych dofinansowania na budowę pełnowymiarowego sztucznego boiska piłkarskiego.
Decyzję o przyznaniu środków z programu „Orły” wręczono podczas konferencji w Mosinie. Dokument przekazał Minister Sportu i Turystyki Jakub Rutnicki na ręce wójta gminy Kobyla Góra Wiesława Berskiego. Wójt gminy nie ukrywał zadowolenia z pozyskanego wsparcia, przypominając jednocześnie, że rozmowy o potrzebie rozbudowy infrastruktury sportowej trwały już od dłuższego czasu. RED
-
Aktualności11 miesięcy temuStacja Kontroli Pojazdów Wójcik – SPRAWDŹ OFERTĘ!
-
Aktualności11 miesięcy temuTragiczne odkrycie w pociągu Intercity
-
Aktualności1 rok temuTragedia na pograniczu powiatów. Nie żyje 16-latek
-
Aktualności2 lata temuUlica Leśna w Ostrzeszowie zablokowana. Trwa reanimacja kierowcy AKTUALIZACJA
-
Aktualności1 rok temuRolnicy blokują drogę krajową nr 11. Rozpoczął się 30-dniowy protest
-
Aktualności2 lata temuTragiczny wypadek drogowy. Zginął 31-letni mieszkaniec gminy Kobyla Góra
-
Aktualności11 miesięcy temuJuż jutro otwarcie Planet Tours w Ostrzeszowie! Biuro podróży jak… wnętrze samolotu
-
Aktualności1 rok temuRekordowa wygrana w Ostrzeszowie-Pustkowiu. Gracz zgarnął ponad 6 milionów złotych!














Najnowsze komentarze