Ogłoszenia
Instal Grunt

W pierwszy weekend grudnia zawodnicy klubu Kick-Boxing Club Poprava zaliczyli kolejne, dobre występy. Tym razem walczyli oni w Kaliszu. 

Ostrzeszowianin,Tomasz Przybylski, zdobył Puchar Polski w formule full-contact (w kategorii 81kg). W pojedynku finałowym rozgrywanym podczas gali w Kaliszu w pewny sposób pokonał Tumoteusza Szczukę (Agatsu Będzin) i potwierdził swoją pozycję w krajowych ringach.

To był udany weekend również dla mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego:

– Kamila Szymankiewicz zdobyła Puchar Polski seniorek full-contact. W walce finałowej w kategorii 52kg pokonała Anetę Tlałkę (KKS Sporty Walki Poznań) – aktualną wicemistrzynię Polski.

– Świetnie spisała się również Weronika Szymczak, która po raz kolejny broniła tytułu Młodzieżowej Mistrzyni Polski (u-23) w formule full-contact. W kategorii 60kg Weronika pokonała młode, lecz już utytułowane rywalki – Paulinę Grzegórską (ŁKS Łask) i w finale aktualną Mistrzynię Europy juniorek – Julię Stasiuk (Bałtyk Koszalin). To kolejny tytuł Weroniki, która w kategoriach młodzieżowych na Polskich ringach jest do tej pory niepokonana.

– W młodzieżowych Mistrzostwach Polski Mateusz Kupijaj (W kategorii 63,5 kg) uległ nieznacznie Mistrzowi Polski Oskarowi Sobańskiemu i uplasował się na 3. miejscu turnieju.

Wszyscy wspomniani zawodnicy są reprezentantami klubu Kick-Boxing Club Poprava i trenują w jego sekcjach w: Ostrzeszowie, Sycowie, Ostrowie Wielkopolskim.

Ogłoszenia