Wydarzenia
Jeden dzień, trzy kolizje

Do trzech kolizji doszło w ostatnią sobotę na drogach powiatu ostrzeszowskiego. Na szczęście obyło się bez osób poszkodowanych.
Około 09:05 w Giżycach, 31-letnia mieszkanka powiatu sieradzkiego kierująca mazdą, nie zorientowała się, że jest wyprzedzana i doprowadziła do zderzenia z audi, którym kierował 47-letni mieszkaniec Czajkowa.
Bardzo podobny przebieg miało też zdarzenie, do którego doszło około 16:20 w Mikstacie Pustkowiu. – 49-letni mężczyzna, kierując samochodem marki volkswagen, nie upewniając się, że jest już wyprzedzany wykonał manewr skrętu w lewo, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z pojazdem marki daewoo, którym kierował 21-letni obywatel Ukrainy, zamieszkujący na terenie Mikstatu – relacjonuje st. aspirant Magdalena Hańdziuk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.
Kwadrans wcześniej w Przytocznicy 39-letnia mieszkanka Doruchowa jadąca oplem, na oznakowanym skrzyżowaniu, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu oplowi, którym podróżował 26-latek z tej samej gminy. Kobiecie, za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego zatrzymano prawo jazdy. Sprawcy wszystkich opisanych kolizji zostali ukarani mandatami.
-
Aktualności4 miesiące temu
Ulica Leśna w Ostrzeszowie zablokowana. Trwa reanimacja kierowcy AKTUALIZACJA
-
Aktualności5 miesięcy temu
Tragiczny wypadek drogowy. Zginął 31-letni mieszkaniec gminy Kobyla Góra
-
Aktualności1 miesiąc temu
Rekordowa wygrana w Ostrzeszowie-Pustkowiu. Gracz zgarnął ponad 6 milionów złotych!
-
Aktualności3 miesiące temu
Niedaleko Ostrzeszowa powstaje największe osiedle. Ceny prawie niemożliwe (foto)
-
Aktualności1 miesiąc temu
Wydał 4 zł, zgarnął ponad 6 milionów! [FILM]
-
Aktualności4 miesiące temu
Jubileusze Małżeńskie w Gminie Doruchów
-
Aktualności3 miesiące temu
Potrąciła rowerzystę, uciekła i próbowała zatrzeć ślady [AKTUALIZACJA]
-
Aktualności2 miesiące temu
27-latek zmarł w salonie fryzjerskim
Najnowsze komentarze