Szukasz odpowiedniego prezentu? Twoja pociecha uwielbia gry komputerowe? Chcesz jej pokazać, że w wolnym czasie można świetnie się bawić nie tylko przed ekranem komputera? W takim razie sprawdź poniżej, jakie zestawy z serii LEGO® Minecraft® i LEGO® Super Mario™ mogą być świetnym rozwiązaniem!

Bitwa w mrocznej głębi

Na początek coś z serii LEGO Minecraft. Składający się z 584 elementów zestaw jest przeznaczony już dla 8-latków.

Ogłoszenia
Instal Grunt

Dzieci mogą się tutaj wcielić w bohaterów z gry Minecraft i przeżyć niesamowite przygody. Postacie są wyposażone w zbroje i bronie. Ich zadaniem jest odkrycie starożytnego miasta oraz wydobycie cennych surowców.

Zestaw wyróżnia się niesamowitymi efektami: np. po przekręceniu gałki, strażnik (zbudowany wcześniej z klocków; ma on 9 cm wysokości) powstaje spod płyty łupka, żeby powstrzymać głównych bohaterów. Kiedy dochodzi do walki, pociechy mogą przesunąć przełącznik. To spowoduje ogromną eksplozję. Przygody są bardzo emocjonujące. W ich trakcie można także znaleźć skrzynię z rozmaitymi skarbami.

Lama

Lama to zestaw składający się z 100 elementów, który ucieszy Twoją pociechę. Jest to znakomity pomysł na prezent dla 10-latka lub dla starszych dzieci.

Figurka po złożeniu ma 8 cm wysokości. Jest wyposażona w podstawkę na płytkę konstrukcyjną.

Można z niej skorzystać na dwa sposoby. Przede wszystkim zestaw służy do składania. Dzięki temu można efektywnie ćwiczyć kreatywność oraz wyobraźnię. A potem nic nie stoi na przeszkodzie, by figurka stanowiła piękny element dekoracyjny w pokoju Twojego dziecka.

Jeśli pociecha jest fanem gry Minecraft, to ta kolorowa postać (prezentująca moba) na pewno przypadnie jej do gustu.

Dom w kształcie świni

Dom w kształcie świni (mający 490 elementów) to kolejny zestaw z serii LEGO Minecraft. Można go kupić dla 8-latków lub dla starszych pociech.

Zadaniem pociech jest stworzenie zabawnego modelu domu w kształcie świni. Dzięki temu można poczuć się tak samo, jak w grze. Zestaw oferuje wiele możliwości zabawy. Model wyróżnia się tym, że ma funkcję eksplozji (po jej zastosowaniu… dom rozpadnie się na kawałki). W zestawie nie brakuje także przydatnych akcesoriów, dzięki którym zabawa jest jeszcze bardziej urozmaicona.

Model po zbudowaniu ma około 14 cm wysokości, 20 cm szerokości i 19 cm głębokości.

Walka w zamku Dry Bowsera – zestaw rozszerzający

Przechodzimy do zestawu z serii LEGO Super Mario™. W sumie znajduje się tutaj 1321 elementów i 5 postaci. Mogą one być układane już przez 8-latków.

Dzieci mogą stworzyć niesamowitą wersję legendarnego miejsca znanego z uniwersum Super Mario™. Zestaw zawiera m.in. dźwig do uratowania Purple Toada z pułapki i pokonania Dry Bowsera, funkcję ataku Magmaargh, siłownię, tajną salę strategiczną, blok z kluczem, czy blok ze skrzynią skarbów.

W podstawowej konfiguracji moduł ma 27 cm wysokości, 46 cm szerokości i 31 cm głębokości. Do interaktywnej zabawy potrzebny jest zestaw startowy 71360, 71387 albo 71403.

Przejażdżka wagonikiem Diddy Konga – zestaw rozszerzający

1157 – tyle elementów znajduje się w tym zestawie dedykowanym dla dzieci już od 8. roku życia. W tym zestawie główną rolę odgrywają takie postacie jak: Funky Kong, Diddy Kong, Snaggles i Mole Miner.

Do interaktywnej gry jest wymagany zestaw startowy 71360, 71387 lub 71403.

Pociechy mogą np. umieścić figurkę LEGO Mario™, LEGO Luigi™ lub LEGO Peach™ (tych elementów nie ma jednak w zestawie) w wagoniku kopalnianym i przejechać się po torze.

Inne formy zabawy to np. naprawianie zepsutego odcinka toru, możliwość pokonania Mole Minera czy lot samolotem (w ten sposób można zarabiać cyfrowe monety).

Moduł w podstawowej konfiguracji ma 12 cm wysokości, 51 cm szerokości i 50 cm głębokości.

Peach: lot balonem i ogródek – zestaw rozszerzający

To produkt dla nieco młodszych (zestaw składający się z 453 elementów i 4 postaci może być układany już przez 7-latków). Dzięki temu zestawowi możesz nauczyć pociechę tego, jak ważna jest komunikacja w czasie wspólnego realizowania konkretnych zadań.

Do interaktywnej zabawy jest jeszcze wymagany zestaw startowy 71360, 71387 lub 71403.

Dzieci mogą tutaj zbierać monety i odkrywać ogród wraz z interaktywną figurką LEGO Mario™, LEGO Luigi™ lub LEGO Peach™ (nie ma ich w zestawie) w trakcie ekscytującego lotu balonem.

W zestawie są takie funkcje, jak np. fontanna z blokiem monet, czy obłoki nad Pom Pom (co ciekawe, można je rozwiać balonem).

W elementarnej konfiguracji moduł ma 21 cm wysokości, 30 cm szerokości i 31 cm głębokości.

Dom prezentów Yoshiego – zestaw rozszerzający

Zestaw jest przeznaczony już dla 6-latków. Składa się z 246 elementów.

Na pociechy czeka wiele frajdy. Mogą one zwiedzać nowe, tajemnicze miejsce i zbierać cyfrowe monety. Nie ma przeszkód, aby np. przywitać się z Yoshim przy drzwiach, czy pokręcić się na karuzeli smakołyków (dzięki temu owoce zmienią barwę na złotą). W grze są również takie elementy, jak np. łóżko, skrzynka pocztowa z listem, kominek czy pudełko na prezent do podarowania owoców.

Należy dodać, że do interaktywnej zabawy wymagany jest zestaw startowy (71360, 71387 lub 71403).

W podstawowej konfiguracji model ma około 12 cm wysokości, 26 cm szerokości i 13 cm głębokości.

Ogłoszenia
J3M