Połącz się z nami
PROSMED2

Aktualności

Groźny wypadek w Ostrzeszowie. 31-latek w szpitalu

Opublikowano

w dniu

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w miniony poniedziałek na ul. Kościuszki w Ostrzeszowie. W wyniku zderzenia samochodu osobowego ze skuterem jedna osoba została poszkodowana i trafiła do szpitala.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, około godziny 16.40 kierująca volkswagenem golfem 21-letnia mieszkanka powiatu ostrzeszowskiego nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu, doprowadzając do zderzenia z jadącym motorowerem 31-latkiem.

Na miejsce skierowano służby ratunkowe. Poszkodowany mężczyzna został przewieziony do szpitala w Kępnie, gdzie udzielono mu pomocy medycznej.

Okoliczności oraz dokładny przebieg wypadku wyjaśniają funkcjonariusze ostrzeszowskiej policji. RED

Reklama
J3M

fot. KP PSP 

Reklama
J3M
Kliknij żeby komentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × trzy =

Popularne tematy