Ogłoszenia
Instal Grunt

50 tys. zł kosztować ma wiata solarna – Picnic Table z zadaszeniem zawierającym panele fotowoltaiczne oraz autonomicznym systemem ładowania urządzeń mobilnych i turystycznych poprzez gniazda USB lub ładowarki indukcyjne, która stanie w okolicy dworca autobusowego w Grabowie nad Prosną.

To jednak nie wszystko. Obok wiaty stanie również ławka wyposażona w panel fotowoltaiczny, będąca jednocześnie stojakiem rowerowym. Całości projektu dopełnia samoobsługowa stacja naprawcza dla rowerów, która pozwoli na pompowanie opon oraz wykonanie drobnych czynności naprawczych dzięki narzędziom, w które jest wyposażona. Połączenie w projekcie wielu funkcjonalności z nowoczesnym wyglądem sprawi, że przedsięwzięcie stanowić będzie ciekawe rozwiązanie w przestrzeni miejskiej służące turystom i mieszkańcom, jednocześnie promując stosowanie odnawialnych źródeł energii.

Projekt „Smart Eco City – innowacyjna infrastruktura miejska w Grabowie nad Prosną”  otrzymał dofinansowanie w wysokości 63,63 % (31 815 złotych) z Osi IV LEADER w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Ogłoszenia
J3M