Połącz się z nami
PROSMED2

Aktualności

Gmina Kobyla Góra zainwestuje miliony w bazę sportowo-rekreacyjną

Opublikowano

w dniu

Najbliższy rok może się okazać przełomowy, jeśli chodzi o rozwój infrastruktury sportowej w Kobylej Górze. Zamierzenia samorządu obejmują bowiem m.in. budowę nowego pełnowymiarowego boiska ze sztuczną nawierzchnią, bieżni przy głównej płycie stadionu, a także skateparku przy „Orliku”. Co ważne, na wszystkie te zadania udało się pozyskać zewnętrzne dofinansowania. Jak tłumaczy wójt Wiesław Berski, po latach inwestowania głównie w infrastrukturę sportową przyszła pora na priorytetowe potraktowanie bazy sportowo-rekreacyjnej.

Reklama
J3M
1 komentarz

1 komentarz

  1. POT

    2026-05-19 at 09:58

    wójt już Zefke finansowo zdazyleś pogrążyć także remontuj sobie za miliony i ciekawe kto będzie na nim grał… na biurku wójta już pismo leży o początku końca Zefki…

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × 4 =

Popularne tematy