Aktualności
Gmina Kobyla Góra zainwestuje miliony w bazę sportowo-rekreacyjną
Najbliższy rok może się okazać przełomowy, jeśli chodzi o rozwój infrastruktury sportowej w Kobylej Górze. Zamierzenia samorządu obejmują bowiem m.in. budowę nowego pełnowymiarowego boiska ze sztuczną nawierzchnią, bieżni przy głównej płycie stadionu, a także skateparku przy „Orliku”. Co ważne, na wszystkie te zadania udało się pozyskać zewnętrzne dofinansowania. Jak tłumaczy wójt Wiesław Berski, po latach inwestowania głównie w infrastrukturę sportową przyszła pora na priorytetowe potraktowanie bazy sportowo-rekreacyjnej.
-
Aktualności11 miesięcy temuStacja Kontroli Pojazdów Wójcik – SPRAWDŹ OFERTĘ!
-
Aktualności11 miesięcy temuTragiczne odkrycie w pociągu Intercity
-
Aktualności1 rok temuTragedia na pograniczu powiatów. Nie żyje 16-latek
-
Aktualności2 lata temuUlica Leśna w Ostrzeszowie zablokowana. Trwa reanimacja kierowcy AKTUALIZACJA
-
Aktualności1 rok temuRolnicy blokują drogę krajową nr 11. Rozpoczął się 30-dniowy protest
-
Aktualności2 lata temuTragiczny wypadek drogowy. Zginął 31-letni mieszkaniec gminy Kobyla Góra
-
Aktualności11 miesięcy temuJuż jutro otwarcie Planet Tours w Ostrzeszowie! Biuro podróży jak… wnętrze samolotu
-
Aktualności1 rok temuRekordowa wygrana w Ostrzeszowie-Pustkowiu. Gracz zgarnął ponad 6 milionów złotych!













POT
2026-05-19 at 09:58
wójt już Zefke finansowo zdazyleś pogrążyć także remontuj sobie za miliony i ciekawe kto będzie na nim grał… na biurku wójta już pismo leży o początku końca Zefki…