Centrum ogrodnicze powstało w 2017 roku. Pierwotnie mieściło się przy ul. Armii Krajowej w Ostrzeszowie, a od 2018 roku już przy ul. T. Kościuszki 16. Zamiłowanie do roślin to pasja, której od dawna poddali się właściciele firmy D. i T. Stawiarscy i marzyli o stworzeniu miejsca, gdzie będzie można znaleźć ogromny wybór roślin zarówno doniczkowych, jak i ogrodowych. Dziś w centrum ogrodniczym nie tylko królują rośliny rabatowe, doniczkowe, czy wszelaki wybór drzew i krzewów. Od roku na terenie centrum działa z powodzeniem kwiaciarnia, gdzie można znaleźć wyjątkowe kwiaty cięte, które zadowolą nawet bardzo wymagającego klienta. Z racji bliskiego położenia cmentarza komunalnego w jednym z naszych pawilonów oferujemy duży wybór zniczy, kwiatów sztucznych i dekoracji nagrobnych. Aktualnie poszerzamy ofertę usług związanych z florystyką funeralną. Lada chwila ukaże się katalog z naszymi pracami.

Ogłoszenia
Instal Grunt

W powstaniu każdej firmy udział ma wiele czynników, ale na pewno jest to realizacja celów właścicieli, ich marzeń, za którymi kryje się ciężka , systematyczna praca i ogromne zaangażowanie. Tak też było w naszym przypadku, kiedy tworzyliśmy w 2018 roku naszą firmę- centrum ogrodnicze o nie przypadkowej nazwie „Zielony Ogród”. Przyświecała nam wizja stworzenia miejsca, w którym każdy, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie roślinę na miarę swojego tarasu, działki czy ogrodu. Dziś w zależności od sezonu oferujemy szeroki wybór kwiatów rabatowych, krzewów, drzew. W sezonie zimowych na naszym placu wyrasta imponujący las bożonarodzeniowych drzewek.
Wraz z rozwojem firmy przyszedł czas na realizacje kolejnego marzenia właścicieli- kwiaciarni. W roku ubiegłym pomysł doczekał się realizacji i w naszym Centrum Ogrodniczym klienci mogą zakupić również kwiaty cięte na różnego rodzaju okazje i uroczystości rodzinne. Staramy się, by wybór kwiatów był nietuzinkowy i nie zabrakło rynkowych nowości.
Aktualnie stworzyliśmy także ofertę funeralną, gdzie proponujemy profesjonalną obsługę florystyczną uroczystości pogrzebowych. Propozycje wieńcy, wiązanek i innych dekoracji kwiatowych można znaleźć w naszym nowo wydanym katalogu funeralnym. Chętnie tym samym nawiążemy współprace z zakładami pogrzebowymi oferując profesjonalizm wykonania i kwiaty najwyższej jakości.
Trudno jest sobie wyobrazić uroczystość pogrzebową bez oprawy kwiatowej. Kwiaty w dniu pogrzebu odnoszą się do kruchości ludzkiego życia i są najlepszym sposobem na oddanie pamięci osobie zmarłej. Kwiaty mają również wyrażać wdzięczność za wspólny czas razem spędzony oraz przywoływać dobre wspomnienia. To Kwiaty wreszcie w sposób symboliczny komunikują uczucia i emocje, a więc warto uhonorować życie zmarłej osoby jej ulubionymi kwiatami w ulubionej kolorystyce.
Nasza kwiaciarnia zajmuje się profesjonalną obsługą florystyczną uroczystości pogrzebowych, służąc wskazówkami dotyczącymi doboru odpowiedniej kompozycji, rodzaju kwiatów i ich kolorystyki. W ramach naszych usług mieści się również dowóz kwiatów do miejsca pochówku.

Wykonujemy:
• wiązanki i wieńce pogrzebowe z dobraną kolorystycznie szarfą z dedykacją
• kompozycje kwiatowe na grób
• bukiety kondolencyjne
• dekoracje trumny i urny
• dekoracje kościoła na ceremonie pogrzebową
• kwiatowe serca

Wskazówki dotyczące składania zamówień:
Zamawiając kwiaty w naszej kwiaciarni określ, dla kogo są kwiaty (płeć i wiek), stopień pokrewieństwa, co chciałbyś wyrazić poprzez kwiaty, a my pomożemy w doborze odpowiedniej formy.
• Wybierając “ostatnie kwiaty” pomyśl, jakie były ulubione kwiaty lub rośliny zmarłego, jego ulubione kolory. Niech rośliny przywołują pamięć o zmarłej osobie, podkreślają jej charakter.
• W przypadku okazałych wieńców i wiązanek, które powstają według indywidualnych wskazówek, pamiętajmy o złożeniu zamówienia z co najmniej kilkudniowym wyprzedzeniem.
• Jeśli zdecydujesz się na dodatek szarfy do wieńca lub wiązanki, pomożemy w doborze odpowiedniej dedykacji.

Zapraszamy:
Pn – Pt 9.00 – 19.00
Sob 8.00 – 16.00
Nd 9.00 – 16.00

tel. 880 202 031

Plac przy Wojska Polskiego / Kościuszki, Ostrzeszów

Ogłoszenia
Salon Fryzjerski