Połącz się z nami
PROSMED2

Aktualności

Edukacja i zabawa czyli Ostrzeszowski Piknik Ekologiczny

Opublikowano

w dniu

Jak stworzyć wyjątkowe kompozycje kwiatowe; uszyć torbę, dając drugie życie ubraniom, wykonać budkę lęgową czy przyrządzić smaczne smoothie z naturalnych składników – tego i znacznie więcej można było dowiedzieć się podczas Ostrzeszowskiego Pikniku Ekologicznego, który już po raz drugi odbywał się w Parku Jana Pawła II. Wydarzenie mające na celu promocję życia w zgodzie z naturą zorganizował Urząd Miasta i Gminy we współpracy z licznymi instytucjami, służbami, organizacjami i firmami.

Reklama
J3M
Kliknij żeby komentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

14 − dziesięć =

Popularne tematy