W ubiegły weekend mieszkańcy Doruchowa i okolic mieli przyjemność obejrzeć przedstawienie pt. „Bajkowe przygody szalonej kaczki Lodzi”, którego pomysłodawczynią, scenarzystką i reżyserką w jednej osobie jest Katarzyna Piasecka.
Spektakl ten opowiada przygody kaczki, która opuszcza gospodarstwo pani Tekli i wędruje przez świat odwiedzając po drodze różne bajki. Razem z Czerwonym Kapturkiem nawraca na dobrą drogę złego wilka. Ratuje wraz z krasnoludkami Śnieżkę przed złą macochą i sprawia, że ta odkrywa w sobie inne pozytywne cechy niż wygląd. Baba Jadze podpowiada sposób na nudę i tym samym uwalnia Jasia i Małgosię.
W rolach głównych wystąpili rodzice dzieci uczęszczających do Publicznego Przedszkola w Doruchowie oraz zaprzyjaźnieni goście. Wszyscy aktorzy wywiązali się ze swojego zadania znakomicie. Było zabawnie, pouczająco, dzieci żywiołowo reagowały na wydarzenia rozgrywające się na scenie a i dorośli śmiali się z zabawnych dialogów. Przez dwa dni wydarzenie to przyciągnęło do Gminnego Ośrodka Kultury tłumy mieszkańców. 
Ogromne gratulacje dla pani Katarzyny Piaseckiej oraz aktorów i wielkie podziękowania dla kadry Publicznego Przedszkola w Doruchowie za wykonanie przepięknych dekoracji. Dziękujemy wszystkim za obecność!

                                                 Rada Rodziców przy Publicznym Przedszkolu w Doruchowie

Ogłoszenia
Stolarz Lempert
Ogłoszenia
J3M