Połącz się z nami
PROSMED2

Aktualności

Doruchów inwestuje w bezpieczeństwo. W gminie zamontowano dwa AED

Opublikowano

w dniu

W Doruchowie pojawiły się dwa ogólnodostępne defibrylatory AED, które mogą pomóc uratować życie w przypadku nagłego zatrzymania krążenia. Urządzenia zostały zamontowane dzięki środkom pozyskanym przez gminę Doruchów z budżetu państwa w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025–2026.

Jeden z defibrylatorów znajduje się na budynku Ośrodka Zdrowia przy ul. Sportowej 1, drugi zamontowano przy ul. Kaliskiej 2. Urządzenia umieszczono w łatwo dostępnych lokalizacjach, aby w sytuacji zagrożenia życia mogli z nich skorzystać wszyscy mieszkańcy. RED

fot. UG Doruchów

Reklama
J3M
Kliknij żeby komentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szesnaście − 7 =

Popularne tematy