Aktualności
Doruchów inwestuje w bezpieczeństwo. W gminie zamontowano dwa AED
W Doruchowie pojawiły się dwa ogólnodostępne defibrylatory AED, które mogą pomóc uratować życie w przypadku nagłego zatrzymania krążenia. Urządzenia zostały zamontowane dzięki środkom pozyskanym przez gminę Doruchów z budżetu państwa w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025–2026.
Jeden z defibrylatorów znajduje się na budynku Ośrodka Zdrowia przy ul. Sportowej 1, drugi zamontowano przy ul. Kaliskiej 2. Urządzenia umieszczono w łatwo dostępnych lokalizacjach, aby w sytuacji zagrożenia życia mogli z nich skorzystać wszyscy mieszkańcy. RED
fot. UG Doruchów
-
Aktualności11 miesięcy temuStacja Kontroli Pojazdów Wójcik – SPRAWDŹ OFERTĘ!
-
Aktualności11 miesięcy temuTragiczne odkrycie w pociągu Intercity
-
Aktualności1 rok temuTragedia na pograniczu powiatów. Nie żyje 16-latek
-
Aktualności2 lata temuUlica Leśna w Ostrzeszowie zablokowana. Trwa reanimacja kierowcy AKTUALIZACJA
-
Aktualności1 rok temuRolnicy blokują drogę krajową nr 11. Rozpoczął się 30-dniowy protest
-
Aktualności2 lata temuTragiczny wypadek drogowy. Zginął 31-letni mieszkaniec gminy Kobyla Góra
-
Aktualności11 miesięcy temuJuż jutro otwarcie Planet Tours w Ostrzeszowie! Biuro podróży jak… wnętrze samolotu
-
Aktualności1 rok temuRekordowa wygrana w Ostrzeszowie-Pustkowiu. Gracz zgarnął ponad 6 milionów złotych!













Najnowsze komentarze