W sobotę 18 grudnia w Warszawie rozegrano turniej piłkarski #MuremZaPolskimMundurem, w którym zwyciężyła Reprezentacja Polskiej Policji. Jednym z czołowych zawodników reprezentacji był st. sierż. Dawid Ponitka z Komendy Powiatowej Policji w Kępnie, zawodnik Zefki Kobyla Góra.

Ogłoszenia
Stolarz Lempert

W turnieju rozegranym na krytym boisku Białołęckiego Ośrodka Sportu wystąpiły zespoły: TVP, Reprezentacji Polski Disco, Reprezentacji polskich Piłkarzy i Reprezentacji polskiej Policji.

Łączymy się tymi, którzy pilnują teraz bezpieczeństwa na naszych granicach – podkreślali uczestnicy turnieju, a grający w nim policjanci dodawali: – Niektórzy z nas już tam stali, a inni pewnie tam pojadą. Dziś gramy fair play.

W przerwach między spotkaniami królowały rytmy disco polo. W piłkę najlepiej grali policjanci, którzy wygrali swoje mecze 2:0 z dziennikarzami i 3:1 z pisarzami oraz zremisowali 1:1 z muzykami, co ostatecznie dało im zwycięstwo w imprezie. Statuetka dla najlepszego zawodnika turnieju trafiła do  st. sierż. Dawida Ponitki z KPP Kępno.

Organizatorami  turnieju #MuremZaPolskimMundurem  było Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji IPA, Reprezentacja Polski Disco, Urząd Dzielnicy Białołęka m. st. Warszawy oraz Biuro Komunikacji Społecznej Policji Komendy Głównej Policji.

źródło:KPP Kępno

Ogłoszenia