Połącz się z nami
PROSMED2

Aktualności

Burzą mur przed Ostrzeszowskim Centrum Zdrowia!

Opublikowano

w dniu

Po długich staraniach Powiat Ostrzeszowski uzyskał zgodę na wyburzenie starego, szpecącego muru przed Ostrzeszowskim Centrum Zdrowia. Prace rozbiórkowe właśnie się rozpoczęły.

To ważna zmiana, która nie tylko poprawi estetykę otoczenia szpitala, ale przede wszystkim otworzy przestrzeń i ułatwi dostęp pacjentom do obiektów medycznych.

W miejscu dotychczasowego muru niebawem pojawi się zieleń – teren zostanie uporządkowany i obsiany trawą.

To kolejny krok w kierunku bardziej przyjaznej i funkcjonalnej infrastruktury dla mieszkańców naszego powiatu.

Reklama
kempa

www.powiatostrzeszowski.pl

Reklama
J3M
1 komentarz

1 komentarz

  1. Ziomal

    2026-06-03 at 09:47

    Zieleń przy ocz upiększy teren a co z parkingiem ? Jak nie będzie miejsc parkingowych to ten trawnik długo piękny nie będzie.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × 4 =

Popularne tematy