Połącz się z nami
PROSMED2

Aktualności

Rozbudowa szpitala nabiera tempa. Efekty widać już z zewnątrz

Opublikowano

w dniu

Budowa nowego skrzydła szpitala nabiera tempa. Zakończono już część robót wykończeniowych na pierwszym piętrze, wykonano instalacje gazów medycznych oraz wewnętrzne linie zasilające. Trwają także kolejne etapy prac budowlanych i instalacyjnych.

Coraz bardziej widoczne są również efekty robót zewnętrznych — oko cieszy już nowa elewacja budynku. Równolegle prowadzone są prace drogowe przy wjeździe do szpitala, montaż dźwigu windowego oraz instalacji wentylacyjnej na dachu.

Wykonawca zapewnia, że inwestycja przebiega zgodnie z harmonogramem, a o kolejnych postępach szpital będzie informował na bieżąco. RED

fot. Powiat Ostrzeszowski

Reklama
J3M
Reklama
J3M
Kliknij żeby komentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

czternaście − jeden =

Popularne tematy