Aktualności
Rozbudowa szpitala nabiera tempa. Efekty widać już z zewnątrz
Budowa nowego skrzydła szpitala nabiera tempa. Zakończono już część robót wykończeniowych na pierwszym piętrze, wykonano instalacje gazów medycznych oraz wewnętrzne linie zasilające. Trwają także kolejne etapy prac budowlanych i instalacyjnych.
Coraz bardziej widoczne są również efekty robót zewnętrznych — oko cieszy już nowa elewacja budynku. Równolegle prowadzone są prace drogowe przy wjeździe do szpitala, montaż dźwigu windowego oraz instalacji wentylacyjnej na dachu.
Wykonawca zapewnia, że inwestycja przebiega zgodnie z harmonogramem, a o kolejnych postępach szpital będzie informował na bieżąco. RED
fot. Powiat Ostrzeszowski
-
Aktualności11 miesięcy temuStacja Kontroli Pojazdów Wójcik – SPRAWDŹ OFERTĘ!
-
Aktualności11 miesięcy temuTragiczne odkrycie w pociągu Intercity
-
Aktualności1 rok temuTragedia na pograniczu powiatów. Nie żyje 16-latek
-
Aktualności2 lata temuUlica Leśna w Ostrzeszowie zablokowana. Trwa reanimacja kierowcy AKTUALIZACJA
-
Aktualności1 rok temuRolnicy blokują drogę krajową nr 11. Rozpoczął się 30-dniowy protest
-
Aktualności2 lata temuTragiczny wypadek drogowy. Zginął 31-letni mieszkaniec gminy Kobyla Góra
-
Aktualności11 miesięcy temuJuż jutro otwarcie Planet Tours w Ostrzeszowie! Biuro podróży jak… wnętrze samolotu
-
Aktualności1 rok temuRekordowa wygrana w Ostrzeszowie-Pustkowiu. Gracz zgarnął ponad 6 milionów złotych!













Najnowsze komentarze