Aktualności
Uniemożliwił jazdę pijanemu kierowcy
Zatrzymanie obywatelskie w Giżycach. Mężczyzna uniemożliwił dalszą jazdę pijanemu kierowcy i wezwał policję.
Do zdarzenia doszło w sobotę, 13 września, około godziny 16.25. Do ostrzeszowskiej komendy zadzwonił mężczyzna, który uniemożliwił dalszą jazdę kierowcy volkswagena. Jak relacjonował, podejrzewał, że siedzący za kierownicą 63-latek znajduje się pod wpływem alkoholu.
Na miejsce natychmiast wysłano patrol. Funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie – badanie alkomatem wykazało aż 1,15 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu, co odpowiada blisko 2,5 promila.
Mieszkaniec gminy Grabów nad Prosną został zatrzymany, pobrano od niego krew do dalszych badań, a następnie trafił do policyjnego aresztu. Teraz o jego losie zdecyduje sąd. RED
-
Aktualności5 miesięcy temuTragiczne odkrycie w pociągu Intercity
-
Aktualności5 miesięcy temuStacja Kontroli Pojazdów Wójcik – SPRAWDŹ OFERTĘ!
-
Aktualności7 miesięcy temuTragedia na pograniczu powiatów. Nie żyje 16-latek
-
Aktualności1 rok temuUlica Leśna w Ostrzeszowie zablokowana. Trwa reanimacja kierowcy AKTUALIZACJA
-
Aktualności7 miesięcy temuRolnicy blokują drogę krajową nr 11. Rozpoczął się 30-dniowy protest
-
Aktualności1 rok temuTragiczny wypadek drogowy. Zginął 31-letni mieszkaniec gminy Kobyla Góra
-
Aktualności10 miesięcy temuRekordowa wygrana w Ostrzeszowie-Pustkowiu. Gracz zgarnął ponad 6 milionów złotych!
-
Aktualności5 miesięcy temuJuż jutro otwarcie Planet Tours w Ostrzeszowie! Biuro podróży jak… wnętrze samolotu












Najnowsze komentarze