Aktualności
Łączy nas Pomoc!
Wszystkie szkoły ponadpodstawowe powiatu odpowiedziały na zaproszenie wolontariuszy Zespołu Szkół nr 2 i włączyły się do akcji „Łączy nas Pomoc”.
To już druga edycja Międzyszkolnego Biegu na Orientację ph. „Łączy nas Pomoc”, którego ideą jest promowanie działalności charytatywnej i wsparcie grupy Anieli w Bieli. – Stawiamy dziś na zdrowy styl życia, wspólnie spędzony czas, świetną zabawę i niesienie pomocy – podkreśliła prowadząca imprezę, wolontariuszka z ZS nr 2 Ania Moskwa, otwierając II Międzyszkolny Bieg na Orientację.
W biegu wystartowało 159 uczniów z Zespołu Szkół nr 1 i nr 2 oraz I Liceum Ogólnokształcącego. Wpisowe zostało przeznaczone na cele statutowe Fundacji Dar Nadziei – Grupy dobroczynnej Anieli w Bieli, czyli na pomoc osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz rodzinom sprawującym opiekę nad osobami z niepełnosprawnością. Dzięki wolontariatowi Zespołu Szkół nr 2, który działa pod opieką Pauliny Waligóry, do puszki Aniołów w Bieli trafiło ok. 3 tysięcy Złotych.
Prezes fundacji Katarzyna Bednarz przekazała specjalne podziękowania dla wolontariuszy, uczniów, nauczycieli na ręce dyrektorów szkół: Ziemisława Szmaja, Dariusza Grzesika i Michała Błocha.
źródło: www.powiatostrzeszowski.pl
-
Aktualności6 miesięcy temuTragiczne odkrycie w pociągu Intercity
-
Aktualności6 miesięcy temuStacja Kontroli Pojazdów Wójcik – SPRAWDŹ OFERTĘ!
-
Aktualności8 miesięcy temuTragedia na pograniczu powiatów. Nie żyje 16-latek
-
Aktualności1 rok temuUlica Leśna w Ostrzeszowie zablokowana. Trwa reanimacja kierowcy AKTUALIZACJA
-
Aktualności8 miesięcy temuRolnicy blokują drogę krajową nr 11. Rozpoczął się 30-dniowy protest
-
Aktualności1 rok temuTragiczny wypadek drogowy. Zginął 31-letni mieszkaniec gminy Kobyla Góra
-
Aktualności11 miesięcy temuRekordowa wygrana w Ostrzeszowie-Pustkowiu. Gracz zgarnął ponad 6 milionów złotych!
-
Aktualności6 miesięcy temuJuż jutro otwarcie Planet Tours w Ostrzeszowie! Biuro podróży jak… wnętrze samolotu




















Najnowsze komentarze