Wydarzenia
Wielofunkcyjne boisko sportowe przy ZS nr 2
Niebawem ruszy budowa wielofunkcyjnego boiska sportowego wraz z modernizacją infrastruktury towarzyszącej w Zespole Szkół nr 2 w Ostrzeszowie.
Przedmiotem projektu jest budowa wielofunkcyjnego boiska sportowego przy ZS nr 2 w Ostrzeszowie przeznaczonego do uprawiania różnych dyscyplin sportowych. W ramach inwestycji wykonana zostanie podbudowa i nawierzchnia poliuretanowa. Wykonane zostanie także ogrodzenie w formie piłkochwytów oraz kompletne oświetlenie. Boisko wyposażone zostanie m.in. w stojaki do koszykówki, słupki do siatkówki, słupki do tenisa oraz bramki do piłki ręcznej. W ramach inwestycji planowana jest także modernizacja infrastruktury towarzyszącej związanej z funkcjonowaniem boiska oraz budynków szkolnych w postaci ciągów komunikacyjnych oraz stanowisk parkingowych. Zakres prac obejmować będzie m.in. prace rozbiórkowe, budowę nawierzchni z kostki betonowej oraz wykonanie nawierzchni bitumicznej.
W tej chwili trwają procedury przetargowe. Zadanie będzie realizowane ze środków własnych oraz rządowego programu Polski ład.
źródło: www.powiatostrzeszowski.pl
-
Aktualności5 miesięcy temuTragiczne odkrycie w pociągu Intercity
-
Aktualności5 miesięcy temuStacja Kontroli Pojazdów Wójcik – SPRAWDŹ OFERTĘ!
-
Aktualności7 miesięcy temuTragedia na pograniczu powiatów. Nie żyje 16-latek
-
Aktualności1 rok temuUlica Leśna w Ostrzeszowie zablokowana. Trwa reanimacja kierowcy AKTUALIZACJA
-
Aktualności7 miesięcy temuRolnicy blokują drogę krajową nr 11. Rozpoczął się 30-dniowy protest
-
Aktualności1 rok temuTragiczny wypadek drogowy. Zginął 31-letni mieszkaniec gminy Kobyla Góra
-
Aktualności11 miesięcy temuRekordowa wygrana w Ostrzeszowie-Pustkowiu. Gracz zgarnął ponad 6 milionów złotych!
-
Aktualności5 miesięcy temuJuż jutro otwarcie Planet Tours w Ostrzeszowie! Biuro podróży jak… wnętrze samolotu














Najnowsze komentarze