Ogłoszenie płatne

Steinlen Polska poszukuje
przedstawiciela handlowego

Zakres obowiązków
• pozyskiwanie nowych klientów,
• doradztwo techniczne w zakresie oferowanych urządzeń i rozwiązań (umiejętność projektowania i doboru napędów mechanicznych),
• utrzymywanie kontaktów z klientami, planowanie i umawianie wizyt,
• negocjacje z klientami,
• monitorowanie rynku,
• realizacja planu sprzedażowego, raportowanie pracy oraz wyników,
• uczestnictwo w akcjach marketingowych, targach branżowych.

Wymagane kwalifikacje:
• wykształcenie średnie, preferowane w dziedzinie mechaniki i budowy maszyn,
• doświadczenie handlowe w sprzedaży na rynku przemysłowym mile widziane,
• doświadczenie w dziedzinie technologii napędów elektrycznych i mechanicznych mile widziane,
• znajomość MS Office,
• komunikatywna znajomość jęz. angielskiego lub j. niemieckiego,
• prawo jazdy kat. B,
• zdolność nawiązywania i tworzenia wewnętrznych i zewnętrznych kontaktów.

Umowa o pracę oraz pełen etat

Kontakt:

609629465

biuro@steinlenpolska.pl