Ogłoszenie płatne

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i nieustanną troską o podnoszenie jakości świadczonych usług Firma budowlana KIK Sp.z o.o.S.K. z siedzibą w Ostrzeszowie poszukuje kandydatki /kandydata na stanowisko:

INŻYNIER BUDOWY

Główne zadania:
- Nadzór i koordynacja robót,
- Koordynacja prac podwykonawców

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe inżynierskie
- Znajomość AutoCad
- Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
- Umiejętność pracy w zespole
- Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych
- Dobra organizacja pracy, systematyczność i sumienność

Oferujemy:
- Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Pracę w zgranym zespole i nowe ciekawe wyzwania
- Niezbędne narzędzia pracy.

CV prosimy wysyłać na adres: biuro@kiksc.pl

W CV proszę o zamieszczenie informacji:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.