Ogłoszenie płatne

Spółka TULCON S.A. posiadająca ugruntowaną pozycję na rynku budowlanym,
w charakterze Generalnego Wykonawcy Inwestycji
w związku z dynamicznym rozwojem
poszukuje Kandydatów na stanowisko:
REFERENT DS. KADR I PŁAC
miejsce pracy: OSTRZESZÓW
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub średnie

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

  • Podstawowa znajomość prawa pracy, prawa podatkowego i przepisów w zakresie ubezpieczeń społecznych

  • Mile widziana umiejętność obsługi programu Płatnik oraz znajomość systemów kadrowo-płacowych

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

Obowiązki
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej, akt personalnych oraz obsługa kadrowa pracowników

  • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy pracowników

  • Współpraca z biurem rachunkowym w zakresie przekazywania dokumentacji w celu sporządzenia listy płac

  • Sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji kadrowo-płacowej

  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych

Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie
CV na adres e-mail: rekrutacja@tulcon.pl
Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli:
 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji,
 zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r o ochronie danych osobowych, DzU nr 133, poz. 883”
Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami