gosc

Oceniono 6 raz(y) 6

Na izbie przyjec z 75-letnią mamą czekałam prawie 3 godziny, jakas obrażona lekarka z natapirowanymi wlosami biegała tam i spowrotem jak batman, w trakcie przyjęci pielegniarki do pacjentki zwracały sie ,,babcia,, Ani to nie moja babcia ani nie ich, wiec dlaczego? Tylko dr.Berezka tam jest normalny i ten ordynator na wewnetrznym..

Darek

Oceniono 5 raz(y) 1

Zgodnie z programem rządu. Zlikwidować tą umieranie. A w to miejsce oddział Ipn muzeum żołnierzy wyklętych.

Mieszkanka

Oceniono 5 raz(y) 3

Tragedia mówi się o cyferkach zakupach pieniądzach a personel?lekarze? może o nich porozmawiajmy.Dobrą opinie ma tylko położniczy,a reszta to porażka!!!

Paweł

Oceniono 11 raz(y) 9

Chamstwo i bractwo wśród tzw lekarzy na chirurgii! Traktują pacjentów jak śmieci. No, chyba że da się kasę w łapę, to wtedy Tyczyńskim lata jak z pełnym pampersem. Śmiać się czy płakać? A organ prowadzący nic z tym nie robi, choć wie...

iks

Oceniono 8 raz(y) 4

policzę zgrubnie - 2,5 miliona za przychodnię na borku + działkę,
- milion za ars-medicę,
- milion za przychodnię w grabowie,
-mniejszych budynków nie wspominam (np bajkoland obok polo)
razem około 4,5 miliona za budynki dawnego szpitala (pieniędze zainkasował powiat)
- do tego zabrany na rzecz pcpr budynek na zamkowej
- starostwo wzięło kasę za borek a szpital płaci dzierżawę za pomieszczenie obok fumu - co się zstało z tymi pieniędzmi??

Ostrzeszowianka

Oceniono 13 raz(y) 11

I co z tego jaj 80 % personelu jest do dupy.
Traktują pacjentów jak przedmiot. Maaaasaaakra

Widz

Oceniono 7 raz(y) 5

Jak jest naprawdę? Każdy kto był chodź raz widział. Bida i tyle. Jak w filmie Kler "nie chodzi aby rozbudować i skończyć chodzi żeby cały czas rozbudowywać....

Wyborca

Oceniono 13 raz(y) 5

A co z lekarzem Tyczyńskim, który od wielu lat żyje z łapówek od pacjentów? Może ktoś się wreszcie tym zajmie, co?

Ktos

Oceniono 6 raz(y) 4

Jak jest tak dobrze czemu jest tak źle. Można porównać do reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Batman

Oceniono 22 raz(y) 6

Ostrzeszów jest od dawna rządzą elity, układy, partie-ten beton którego nie cierpię. Każda gęba wije się na plakatach przedwyborczych jak ten piskorz, obslizgły drań. Grunt to dorwać do pełnego cyca i doić ile wlezie. Cwaniactwo i arogancja od wielu lat. Czas na dobrą zmianę