olala

Oceniono 0 raz(y) 0

Przekonaliscie mnie! Mieszkam tu, pamietam jak jeszcze nie było zalewu, juz w ten weekend pojde zobaczyc te cuda tak chojnie przez wojewode zasponsorowane!

Gośc

Oceniono 5 raz(y) 5

Ja chcę wybór co miesiąc tyle się dzieje teraz w gminie tyle kasy płynie, sale Parzymów Mąkoszyce ach ech och hura ????

Jpm

Oceniono 4 raz(y) 4

Tylko Mąkoszyce a gdzie reszta wiosek?

może będzie lepiej

Oceniono 8 raz(y) 6

na zdjęciu widać kto patrzy jak przecina a kto wpatruje się w kamerę. Pan Grzyb oczywiście przed wyborami medialny. Ale tego my już nie zmienimy.

może będzie lepiej

Oceniono 12 raz(y) 12

Ja myślę że p. Ela będzie dobrym wójtem i zna wiele spraw nie tylko z potrzeb rynku i kwiatów przed UG. Po co głosować na ludzi którzy myślą że przypięcie kwiatka i uśmiechanie się do kamery to jest potrzebne mieszkańcom. Już nie tylko wójt ale i pani skarbnik ciśnie się na szkło.

Ala

Oceniono 10 raz(y) 10

No wlasnie, wszystko pod turystów.Wypoczywa sie fajnie w tej gluszy, jak sami mówią turyści, ale mieszkac na stałe by nie chcieli.

Mieczysław

Oceniono 8 raz(y) 8

Też mnie zastanawia, czy "otwarcie: kawałka drogi jest aż takim wydarzeniem, że potrzeba księdza, kamer,widowiska, "show"... Wójt robi dużo- fakt, ale wszystko w kierunku "żeby ładnie wyglądało dla turystów". Brawo za pozyskanie środków, ale ile kredytów idzie na uzupełnienie inwestycji. Kto je będzie spałacał-? po części ja- jako mieszkaniec gminy. Czemu tak mało robi się dla mieszkańców okolicznych wsi ( po za ulubionymi Mąkoszycami)
A może by tak zająć się problemem śmieci i notorycznego ich wywożenia do lasów, może warto by postawić w kilku wsiach lampy na skrzyżowaniach, może wartoby posłuchać jakie realne problemy mają mieszkańcy, którym drewniane koła za potężne pieniądze nic nie dawają.
Sam mam mieszane uczucia na kogo głosować, bo z jednej strony widać pracę p. Berskiego, ale z drugiej strony wszytstko jest na pokaz...

Obserwator

Oceniono 6 raz(y) 4

Boze odpuśc im bo nie wiedza co czynia

Ala

Oceniono 17 raz(y) 13

O matko, ścieżka przejeżdżona juz wzdłuż i wszerz, a teraz otwarcie!!!!A ksiadz tam po co?Jak sie patrzy na te wiejska mentalność, to słabo się robi.A moze by tak cos zrobic, zeby szambem nie smierdzialo, zeby plastikami nie palono???

John

Oceniono 17 raz(y) 17

Boże to jest na prawdę smutne.. Po wyborach na prawdę nie wiele się dzieje, nagle nie ma środków brak jest pieniędzy, bo inne inwestycje, bo to, czy tamto, a tuż przed wyborami mnóstwo inwestycji, co jedna otwarta to więcej tych, którzy ubiegają się o głosy, a gdzie są po wyborach? Na różnych imprezach itp oddeleguja kogoś z biura, bo sami nie mają czasu, a przed wyborami czas jest. Jakie to smutne, że ludzie mają mydlone oczy. Wystarczy sobie zekvi w prosty rachunek - ile zrobiono inwestycji po wyborach, a ile tuż przed..