PISior

Oceniono 4 raz(y) 4

Panie Burmistrzu może lepiej w końcu zrobić drogi na obecnych osiedlach, z których niektóre maja już po 15 lat. Dla obecnego Burmistrz a liczy się tylko co sprzedać.

Tomek

Oceniono 6 raz(y) 4

Szkoda, że brak tam porządnej infrastruktury w postaci szerszych dróg oraz chodników. Strach tam poruszać się na pieszo. W mojej ocenie przed wydaniem pozwoleń na budowę kolejnych bloków, miasto powinno zadbać o chodniki oraz drogi. Ustawienie znaku oznaczającego osiedle na początku ulicy Piaskowej moim zdaniem jest prowizorycznym działaniem, powinien tam powstać chodnik oraz jezdnia pozwalająca na minięcie się dwóch aut. Po wykonaniu tych inwestycji można rozpatrywać rozbudowę osiedla o kolejne bloki.

spostrzegawczy

Oceniono 9 raz(y) 1

Zauważyliście że wszystkie negatywne komentarze o Pani Rajskiej są pisane tylko w godzinach pracy urzędu?

Monika

Oceniono 5 raz(y) 1

Fakt nie każdego stać na mieszkanie w bloku, ale większość ludzi musi się zapożyczać na olbrzymie kwoty, żeby móc kupić chociażby takie cztery kąty, bo na budowę własnego domu nie otrzymają nawet kredytu.

Krystyna Rajska

Oceniono 9 raz(y) 7

Panie Piotrze. Rajska jako Przewodnicząca Dzielnicy jest na miejscu i walczy o wiele spraw. Panie Piotrze. Rajska jako Przewodnicząca Dzielnicy jest na miejscu i walczy o wiele spraw. Jeszcze nie tak dawno wielu mieszkańców nie wiedziało,że taka struktura w samorządzie istnieje. Ja mieszkam w blokach i się bardzo cieszę ,że mam dach nad głową ale wiem, że do życia potrzebne jest coś więcej. Potrzebna jest przestrzeń. Pomijam, że na Osiedlu Grunwaldzkim sąsiad zagląda sąsiadowi w okno bo według teorii wielu tu piszących może założyć sobie żaluzje. Dzieci jednak w klatkach zamknąć się nie da. W mojej wypowiedzi na sesji wyraźnie podkreśliłam ,że nie chodzi tylko o sama sprzedaż ale wyznaczenie w sporządzanym planie miejscowego zagospodarowania przestrzennego w rejonie Osiedla Grunwaldzkiego miejsca na plac zabaw dla dzieci bo kiedy cały teren zostanie wyznaczony pod budownictwo wielorodzinne to już nic nie da się zrobić bez kolejnej zmiany planu. Na tylu mieszkańców powinien powin

sarna

Oceniono 9 raz(y) 5

WSZYSCY PAŃSTWO MACIE RACJĘ ALE PRZYZNAM SZCZERZE IŻ BLOKÓW KOMUNALNYCH JEST STA KREDYTU NOWCZO ZA MAŁO O WIELE ZA MAŁO NIE KAŻDEGO STAĆ NA MIESZKANIE OD DEWOLEPERA KREDYTY I CO.... A JAK PRACY NIE BĘDZIE ...TO NIE MA JAK SPŁACIĆ KREDYTU I CO ? NA BRUK KOMUNALNE BLOKI !!! JESTEM ZA !!!!

Blokowicz

Oceniono 14 raz(y) -10

Przewodnicząca ostro ruszyła z kampanią wyborczą i chce zaistnieć, ale spokojnie na tym kapitału nie zrobi. Teren od 15 lat jest pod bloki, a teraz zdziwienie, że powstają. Jednemu radnemu bloki przeszkadzają, ale za chwilę chce w tym samym miejscu budować bloki miejskie i wtedy będzie ok heheh. Ten radny w ogóle jak zmienili okręgi wyborcze to "pokochał" dzielnicę nr 3, ale nie damy się nabrać. Deweloper niech buduje, a klient niech wymaga by zrobił plac zabaw, tereny zielone, parking, itp. bo przecież nikt nikogo do zakupu bloków nie zmusza, a chętnych do kupna będzie z pewnością i tak więcej niż mieszkań. Już dziś należy planować i szukać kolejnych terenów pod bloki, domy w mieście, bo jak chcemy się rozwijać.

misiek

Oceniono 11 raz(y) 11

współczuję ludziom tych bloków , moim marzeniem kiedyś też było mieszkanie w bloku,ale teraz nie zamieniłabym się na to blokowisko i wolałabym choćby nawet drewniana chatkę ale z własnym ogródkiem i spokojem

Monika

Oceniono 17 raz(y) -11

Ostrzeszów się rozwija i z tego powinni się cieszyć mieszkańcy, a nie narzekać na budowę nowych bloków, zwłaszcza że popyt na mieszkania jest ogromny. Co do placów zabaw to przy nowych blokach jest obowiązek zagospodarowania przestrzeni zielonej w tym również placu zabaw. Jeśli chodzi o ciszę to proszę się zastanowić. To jest miasto, jeśli ktoś potrzebuje ciszy to jest opcja wyprowadzki do lasu. Wszędzie beton? Polecam drewnianą chatkę. W Ostrzeszowie są miejsca zielone, parki ale nie do końca się w nie inwestuje i może lepiej byłoby skupić się na nich.

Piotr

Oceniono 19 raz(y) -7

A gdzie jest p. Rajska przewodnicząca dzielnicy jeżeli chodzi o zakład przemysłowy Cerma. Cały zakład stoii na działkach rolniczych bez prawa zabudowy. Jest w tej sprawie wyrok NSA w Warszawie. A p. Janicki i p . Witek robią co chcą. A p. Grzyb razem z Lewandowskim z P.O krytykują praworządność w Polsce. A co robi PSL w Ostrzeszowie pani Krystyno Rajska. Co robi Janicki i Witek no i Grzyb.