Gucio

Oceniono 3 raz(y) 1

Może w końcu to kogoś nauczy z jaką prędkości jeździ się w terenie zabudowanym . Z tego co widać na filmiku to Panią która prowadziła forda poniosła fantazja " więcej szczęścia niż rozumu " Jeżeli prowadziła by pojazd z prędkością 50 km to by wyhamował lub ominęła tego BUSA tym bardziej, że bus już opuszczał skrzyżowanie a na drodze nie było nawet śladów hamowania................ No cóż przestroga na przyszłość.

Gość

Oceniono 0 raz(y) 0

Ktokolwiek widział ktokolwiek wie

123

Oceniono 4 raz(y) 0

sadze ze komentarze pisze jedna i ta sama osoba w dodatku bardzo poinformowana

Gość

Oceniono 4 raz(y) 0

niektore osoby piszace tutaj musza byc bardzo dobrze poinformowane skore wiedza ze w aucie bylo dziecko a w artykule nie jest nic wspomniane , sa to pewnie osobe ktore szukaja sensacji i potrafia tylko osadzac innych i udawac ekapretow

Klop

Oceniono 0 raz(y) 0

A skrzyżowanie niewidoczne często przejeżdżają bez zatrzymania na stopie.

M.Z

Oceniono 1 raz(y) 1

Jezu jakie komentarze...nic nikomu sie nie stało...a dziesiątki komentarzy kto winien a kto nie. Wazne ze wszyscy zdrowi! Olał pies auta! Teraz miejski blebs bedzie dochodzic kto i jak szybko jechał i co w aucie robił. stało sie i tyle.

Rogaszanin

Oceniono 2 raz(y) 2

Może się teraz zastanowią Ci co pędzą tą drogą często my tu mieszkamy i znamy ich a dzieci chodzą ze szkoły szczęście że wtedy pieszego nie było tam bo tragedia gotowa.

gość

Oceniono 3 raz(y) 3

On winien..facet z busa...ale ciekawe jak szybko jechała..to jest pytanie...bo przy przepisowych 50 km/h tak by tego busa nie wywaliło

Aaa

Oceniono 3 raz(y) -1

Z tego co wiadomo gosc ustawil nawigacje i sie nie zatrzymal

Hej

Oceniono 3 raz(y) 1

Mama z dzieckiem jechala 90-120 przez wioske troche rozumu co piszecie .Przy takiej prędkości co ekspert nizej napisal dzis ich by nie bylo troche myslenia