17 września o północy minął ostateczny termin zgłaszania list kandydatów na radnych w zbliżających się wyborach samorządowych. W powiecie ostrzeszowskim o stanowiska w radach miast i gmin ubiega się łącznie 299 osób.

OSTRZESZÓW

Okręg nr 1
MĄDRY Mieczysław Ostrzeszów
RACZYŃSKI Roman Ostrzeszów
CZWORDON Marek Ostrzeszów
WICHNOWSKA Małgorzata Ostrzeszów
KINASTOWSKI Robert Ostrzeszów
WOJCIECHOWSKI Andrzej Ryszard Ostrzeszów
IWAŃSKA Anna Weronika Ostrzeszów
ZELNO Teresa Maria Ostrzeszów
WIDERSKI Sławomir Ostrzeszów
KOKOSZKO Bogusław Ostrzeszów-Pustkowie
BORKOWSKA Dominika Ostrzeszów
MALAK Arkadiusz Ostrzeszów
DOLATA Sylwia Ostrzeszów
ZIMOCH Andrzej Ostrzeszów
WOJDA Szymon Ostrzeszów
CHMIELEWSKA Karolina Ostrzeszów
MAJ Kamila Maria Ostrzeszów
CALIŃSKA Beata Jadwiga Ostrzeszów
JÓZEFIAK Aleksander Ostrzeszów
STEMPNIEWICZ Mariusz Ostrzeszów
JANIAK Jakub Ostrzeszów
DYBALSKI Grzegorz Ostrzeszów
BAJKO Anna Elżbieta Ostrzeszów
GÓRNY Arkadiusz Ostrzeszów
MANIKOWSKI Andrzej Ostrzeszów
MARCHIŃSKA Jolanta Olszyna
DADACZYŃSKI Ryszard Ostrzeszów
MIKOŁAJCZYK Jacek Ostrzeszów
KRÓLIK Iwona Ostrzeszów
HAZUBSKA Beata Ostrzeszów
 
Okręg nr 2
ŁUCZAK Marcin Ostrzeszów
TOMCZYK Zbigniew Ostrzeszów
PONITKA Grzegorz Rojów
NIESOBSKA Anna Ostrzeszów
POŁOMSKI Tomasz Ostrzeszów
DUCZMAL Katarzyna Ostrzeszów
KAJSER Tomasz Rojów
MIKOŁAJCZYK Anita Ostrzeszów
ANDRUKIEWICZ Paulina Ostrzeszów
JĘDROWIAK Patryk Ostrzeszów
ŚWITOŃ Marcin Ostrzeszów
RAJSKA Krystyna Ostrzeszów
LUBAWY Tadeusz Rojów
ADAMCZAK Joanna Ostrzeszów
PUCHAŁA Katarzyna Ostrzeszów
SKÓRSKI Jacek Ostrzeszów
SMUG Anna Ostrzeszów
DOROBEK Małgorzata Ostrzeszów
WIĘCEK Grzegorz Ostrzeszów
SZULCZYŃSKI Jerzy Ostrzeszów
KLIMEK Jan Ostrzeszów
PIETRZYKOWSKA Edyta Ostrzeszów
SUWICZAK Janusz Ostrzeszów
ZABŁOCKA Zdzisława Rojów
MIETLICKA Paulina Marydół
PIECHOCKA Bogusława Ostrzeszów
GAGATEK Danuta Ostrzeszów
GUTOWSKI Eugeniusz Ostrzeszów
KORCZAK Wiesława Ostrzeszów
MICHALIK Jerzy Ostrzeszów
TORZ Andrzej Ostrzeszów
DZIEKAN Bogumiła Ostrzeszów
LIPIŃSKI Andrzej Ostrzeszów
 
Okręg nr 3
WITEK Mariusz Siedlików
SKRZYPEK Edward Siedlików
JURKIEWICZ Kazimierz Rejmanka
ODROBIŃSKI Sławomir Bledzianów
OGÓRKIEWICZ Andrzej Olszyna
KOZŁOWSKA Mariola Szklarka Myślniewska
JERZYK Paulina Rogaszyce
JARYCH Longina Szklarka Przygodzicka
CYBULSKA Jadwiga Rogaszyce
NASIADEK Andrzej Kochłowy
WRZESIŃSKI Michał Potaśnia
KOKOT Marcin Olszyna
GAGATEK Marcin Ostrzeszów-Pustkowie`
SZMAJ-SZŁAPIK Barbara Siedlików
NYCZ Zbigniew Rogaszyce
WYSOTA Wiesława Rogaszyce
TOMCZAK Jan Niedźwiedź
KARWACKA Elżbieta Szklarka Przygodzicka
MISIAK Danuta Rogaszyce
KAWALER Tomasz Jesiona
BACIK Kazimierz Ostrzeszów
KINAS Alan Ostrzeszów
MODRZYŃSKA Mirosława Szklarka Przygodzicka
SROCZYŃSKA Iwona Niedźwiedź
CHOWAŃSKA Zofia Olszyna
FRĄCZEK Beata Zajączki
FIOŁKA Marek Marydół
GUZENDA Monika Korpysy
MARCHIŃSKI Antoni Olszyna
BRYLAK Mirosław Turze
OLEŚ Mirosława Ostrzeszów
KRUCZYŃSKA Danuta Szklarka Przygodzicka
KARBOWY Monika Ostrzeszów-Pustkowie

Reklama