Po dwutygodniowej przerwie, ostrzeszowska Victoria w pięknym stylu wróciła na boisko. Mecz XIV kolejki rozgrywany w Koźminie Wlkp. przysporzył piłkarzom i wszystkim zgromadzonym wiele nerwów. Raz na prowadzeniu była drużyna gości a raz gospodarzy. Ostatecznie to ostrzeszowianie triumfowali.

Wynik meczu już w siódmej minucie otworzył Maciej Stawiński. Stało się to po rzucie karnym, którego podyktował sędzia Wojciech Fieduk po faulu na zawodniku Victorii. Po tej stracie nasi przeciwnicy zawzięcie dążyli do wyrównania wyniku spotkania. Na boisku mieli delikatną przewagę nad naszymi zawodnikami, co udało im się wykorzystać w 23 minucie po udanym strzale Szymona Gałczyńskiego.
Gracze obydwu drużyn z minuty na minutę coraz bardziej rozgrzewali kibiców, którzy nie mogli narzekać na nudny pojedynek. W 56 minucie strzelca pierwszej bramki dla Orła wpisał na swoje konto na drugą. Nie minęło dziesięć i do bramki celnie trafia Stawiński, który po raz drugi miał powody do dumy w tym meczu. Mogło się wydawać, że taki rezultat utrzyma się już do samego końca. W 80 minucie Przemysław Dubiel otrzymał drugi żółty kartonik za faul na Jakubie Szymkowiaku. Z rzutu wolnego świetnie przymierzył  Czabański, pokonując bramkarza Victorii. Było 3:2 dla Koźmina, ale pięć minut później swoją szansę idealnie wykorzystał Mazurek, który celnie uderzył z wolnego w okienko gospodarzy. Remis byłby sprawiedliwym rozwiązaniem meczu XIV kolejki. Tak jednak się nie stało, podopieczni Konstanciaka zeszli z murawy wpisując na swoje konto kolejny komplet punktów. W 90 minucie Skorzybót po długim rogu ulokował futbolówkę w bramce. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 4:3 na korzyść Ostrzeszowa.

Skład: Grondowy, Domagalski, Paroń, Duczmal, Dubiel, Skorzybót, Skrobacz, Dolata (69' Barański),
Do zakończenia jesiennych rozgrywek został jeszcze tylko jeden mecz, który rozegranie zostanie w święto 11 listopada na ostrzeszowskim stadionie. Victoria gościć będzie beniaminka - Wicher Dobra, który w czwartoligowej tabeli zajmuje przedostatnie miejsce. Początek spotkania już o godzinie 11.00.
Jak co roku zostanie rozegrana jeszcze jedna kolejka awansem z rundy wiosennej. Ten mecz również odbędzie się w Ostrzeszowie. Victoria zmierzy się z Pogonią Nowe Skalmierzyce. Mamy nadzieję, że nasi piłkarzy zrehabilitują się za dotkliwą porażkę 1-4, która miała miejsce na skalmierzyckim obiekcie sportowym. Pierwszy gwizdek arbitra zabrzmi o godzinie 13.30 w niedzielę.