W meczu VII kolejki rozgrywanym w sobotę w Słupcy, Victoria bardzo dotkliwie przegrała ze swoim rywalem. Gospodarze strzelili nam aż pięć bramek, a my tylko raz skutecznie pokonaliśmy ich bramkarza.

SKP już od początku z impetem ruszyła z piłką w stronę Grondowego i przez większość czasu, to bardziej ona się przy niej utrzymywała. Nasi piłkarze gubili się, przez co bardzo szybko stracili pierwszego gola. Już w 9 minucie, błędy naszych stoperów wykorzystał Jakub Jóźwiak, który strzał na bramkę zamienił na jednobramkowe prowadzenie dla słupeckiej ekipy. Uderzenia Victorii były bardzo niecelne i  często decydowali się na nie z daleka. W 29 minucie gospodarze po raz drugi mieli powody do radości. Na listę strzelców ponownie wpisał się poprzedni zawodnik. Przed przerwą słupczanie dołożyli nam jeszcze jeden cios. Tym razem po wbiciu głową, Piotr Głowala zmienia wynik na 3:0.
Victoria schodziła do szatni w fatalnych nastrojach, ale za to wydawało się, że wychodziła z niej z większą determinacją i chęcią odegrania się na rywalach. Tak jednak nie było. W 18 minucie drugiej części spotkania, po stracie Radosława Dolaty, Michał Lorencki wyszedł sam na sam, umieszczając futbolówkę w naszym okienku. SKP całkowicie odebrała nam szansę na jakikolwiek korzystny wynik. Pozostało nam się tylko modlić, aby rozmiary porażki nie zwiększyły się.  W 66 minucie trener Piotr Konstanciak przeprowadził pierwszą zmianę. Daniel Cerbiński zastąpił Mateusza Maciaczyka. Pomysł ten okazał się strzałem w dziesiątkę, ponieważ niespełna 180 sekund później ten zawodnik zdobył dla nas honorową bramkę.
W następnych fragmentach mecz jakby się rozkręcił i oglądaliśmy całkiem niezłą rywalizację. Niestety w 83 minucie po nieudolniej próbie obrony przez Grondowego, tracimy kolejną bramkę a wynik zmienia się na 5:1. Przegrywamy mecz, który bez problemu powinniśmy wygrać. Przynajmniej tak wszyscy myśleliśmy, przed jego rozpoczęciem.
Za tydzień do Ostrzeszowa przyjeżdża bardzo silny zespół z Wrześni. Początek ósmej kolejki o godzinie 16.00 na stadionie przy ul. Kąpielowej 5.  KR